1. AUKTION UNGARISCHER KUNST

Zuschläge am Sonntag, 5. Dezember 2021 ab 18:01  | Auktion beendet

63 Ergebnisse
Los: 1

Ifj. MARKÓ Károly | Junge Dame mit Hund

Öl auf Leinwand, signiert: K. Markó, um 1860

nicht verkauft

Los: 2

Knapp Oskar F. | Blumensstilleben

Öl auf Leinwand, 37 x 48 cm

Preis: 130 000 Ft

Los: 3

BASCH Edit | Dame mit Früchten

Öl auf Leinwand, signiert: Basch E 1940, 70 x 100 cm

Preis: 402 000 Ft

Los: 4

MÁCSAI Istvan | Stilleben

Öl auf Holzspan, signiert Mácsai 60 x 40 cm

Preis: 1 500 000 Ft

Los: 5

MÁCSAI Istvan | Rosen in blauer Vase

Öl auf Board, signiert: Mácsai: 26x17 cm, 1970-er

Preis: 90 000 Ft

Los: 6

SZŐNYI István | Fruchternte

Tempera, Öl auf Leinwand, signiert: Szőnyi I, 67x 98 cm

nicht verkauft

Los: 7

Kernstok Károly | Aktok

olaj, vászon, j.j.l.: Kernstok K, 70 x 70 cm, 1930 körül

nicht verkauft

Los: 8

Id. Markó Károly | Rhodopis cipője

olaj, fa, j.j.l.: C. Markó 1835, 38 x 48 cm, VÉDETT (!)

nicht verkauft

Los: 9

Szönyi István | Akt a zöld kályha előtt

akvarell, papír, j.j.l.: Szőnyi I, 22 x 28 cm, 1950 körül

nicht verkauft

Los: 10

Réth Alfred | Váza íriszekkel

akvarell, papír, j.j.l.: Réth, 40 x 30 cm

Preis: 170 000 Ft

Los: 11

Mattioni Eszter | Női portré koszorúval

filctoll, selyem, 36 x 53 cm

Preis: 145 000 Ft

Los: 12

Réti István | Tájkép folyóparttal

olaj, vászon,  j.j.l.: Réti, 55,5 x 68,5 cm

nicht verkauft

Los: 13

Czene Béla | Nyár

Olaj, tempera, farost, j.j.l. Czene Béla, 51 x 90 cm, 1978

Preis: 650 000 Ft

Los: 14

Szabó Vladimir | Műteremben

olaj, farost, j.n., 79 x 71,5 cm

nicht verkauft

Los: 15

Barcsay Jenő | Házfalak

olaj, farost, j.b.l.: Barcsay, 30 x 22 cm, 1962

Preis: 1 300 000 Ft

Los: 16

Berkes Antal | Budapesti utcakép

olaj, fa,  j.j.l.: Berkes A, 21 x 28 cm, 1920  körül

Preis: 120 000 Ft

Los: 17

Remsey Jenő | Kávézó Párizsban

olaj, fatábla, j.k.: Remsey Paris 965, 90 x 59 cm, 1965

nicht verkauft

Los: 18

Vida Gábor | Mit gondolsz, hány óra van ?

olaj, farost, j.j.l.: VG,  27 x 37,5 cm

nicht verkauft

Los: 19

Benczúr Gyula | Női arckép

olaj, vászon, j.j.k.: Benczúr Gy, 35 x 38 cm, VÉDETT (!)

Preis: 950 000 Ft

Los: 20

Markó András | Tájkép

olaj, vászon,  j.n., 97 x 130 cm

nicht verkauft

Los: 21

Benczúr Gyula | Női tanulmány angyalt ábrázoló címerrel

olaj, vaszon, j.j.k: BenczurGy, 107 x 40 cm

Preis: 380 000 Ft

Los: 22

Fényes Adolf | Szolnok látképe

olaj, vászon, j.j.l: Fenyes, 88 x 91 cm

nicht verkauft

Los: 23

Mészőly Géza | Táj

olaj, farost, j.j.l: MG, 35 x 66 cm

Preis: 1 000 000 Ft

Los: 24

Munkácsy Mihály | Egy fiatal lány portéja

Preis: 7 000 000 Ft