tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm
ceruza, papír, j.n. 24 x 23 cm, 1930 körül
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm
akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm
szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm
litográfia, papír, j.j.l: Vasarely, 23 x 24 cm, 69/200 , 1973
akvarell, papír, j.j.l.: Szőnyi I, 22 x 28 cm, 1950 körül
olaj, vászon, j.j.l.: Réti, 55,5 x 68,5 cm
carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm
vegyes technika (szitanyomat, filctoll, papír), j.j.l: Kass 1/100, dedikálva: "Editnek 90/7/24"
tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926
Öl auf Leinwand, signiert: Basch E 1940, 70 x 100 cm
olaj, fatábla, j.k.: Remsey Paris 965, 90 x 59 cm, 1965
olaj, vaszon, j.j.k: BenczurGy, 107 x 40 cm
fotó, papír, j.j.l.: Brassai, Bélyegző és aláírás a hátoldalon: L'Hospice de Beaune. La Pharmacie, Brassai 1951, Német magángyűjtemény | Grisebach aukció, 22 x 33 cm, 19/30
olaj, farost, j.n., 79 x 71,5 cm
festett műgyanta, 65 x 50 x 25 cm, 2005
hímeskő (mozaik különböző színezésű nemeskövekből), j.n., 50 x 42 cm, 1930-évek
Olaj, tempera, farost, j.j.l. Czene Béla, 51 x 90 cm, 1978
olaj, vászon, j.j.k.: Benczúr Gy, 35 x 38 cm, VÉDETT (!)