1. AUKTION UNGARISCHER KUNST

Zuschläge am Sonntag, 5. Dezember 2021 ab 18:01  | Auktion beendet

41 Ergebnisse
Los: 24

Munkácsy Mihály | Egy fiatal lány portéja

Preis: 7 000 000 Ft

Los: 25

Munkácsy Mihály | Tanulmány az újoncozás című festményhez

olaj, fa, 26 x 20,5 cm, j.n.

Preis: 3 600 000 Ft

Los: 4

MÁCSAI Istvan | Stilleben

Öl auf Holzspan, signiert Mácsai 60 x 40 cm

Preis: 1 500 000 Ft

Los: 15

Barcsay Jenő | Házfalak

olaj, farost, j.b.l.: Barcsay, 30 x 22 cm, 1962

Preis: 1 300 000 Ft

Los: 23

Mészőly Géza | Táj

olaj, farost, j.j.l: MG, 35 x 66 cm

Preis: 1 000 000 Ft

Los: 19

Benczúr Gyula | Női arckép

olaj, vászon, j.j.k.: Benczúr Gy, 35 x 38 cm, VÉDETT (!)

Preis: 950 000 Ft

Los: 13

Czene Béla | Nyár

Olaj, tempera, farost, j.j.l. Czene Béla, 51 x 90 cm, 1978

Preis: 650 000 Ft

Los: 26

Mattioni Eszter | Fiatal lányok ünneplőben

hímeskő (mozaik különböző színezésű nemeskövekből), j.n., 50 x 42 cm, 1930-évek

Preis: 550 000 Ft

Los: 3

BASCH Edit | Dame mit Früchten

Öl auf Leinwand, signiert: Basch E 1940, 70 x 100 cm

Preis: 402 000 Ft

Los: 28

Gabay László | Vénusz

carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm

Preis: 400 000 Ft

Los: 21

Benczúr Gyula | Női tanulmány angyalt ábrázoló címerrel

olaj, vaszon, j.j.k: BenczurGy, 107 x 40 cm

Preis: 380 000 Ft

Los: 61

Brassai | A Beaune-i gyógyszertári ápoló

Preis: 380 000 Ft

Los: 46

Kass János | Szent Ferenc

Preis: 340 000 Ft

Los: 50

Molnár C. Pál | Szeptember végén

tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926

Preis: 340 000 Ft

Los: 45

Victor Vasarely | Folklore Planetaire

Preis: 280 000 Ft

Los: 52

Victor Vasarely | Geometria (Kék formák)

szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm

Preis: 260 000 Ft

Los: 31

Victor Vasarely | Dimenziók II

szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm

Preis: 240 000 Ft

Los: 42

Gross Arnold | Iparművészeti Múzeum

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm

Preis: 220 000 Ft

Los: 55

Gross Arnold | Művészetek kertje a barátságok országútján

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm

Preis: 220 000 Ft

Los: 35

Kass János | Kiűzetés a paradicsomból

akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm

Preis: 200 000 Ft

Los: 56

Gross Arnold | Napraforgók

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm

Preis: 200 000 Ft

Los: 60

Gross Arnold | Virágok

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm

Preis: 190 000 Ft

Los: 47

Szalay Lajos | Anya és gyermeke

tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm

Preis: 180 000 Ft

Los: 10

Réth Alfred | Váza íriszekkel

akvarell, papír, j.j.l.: Réth, 40 x 30 cm

Preis: 170 000 Ft