2. AUKTION UNGARISCHER KUNST

Zuschläge am Sonntag, 8. Mai 2022 ab 18:00  | Auktion beendet

62 Ergebnisse
Los: 1

Basch Árpád | Frauenportrait

mixed technique, paper, 44 x 44 cm, around 1900, j.j.k Basch Árpád

Preis: 130 000 Ft

Los: 2

Szőnyi István | Familie in Zebegény, mit der Donaum im Hintergrund

oil on canvas, j.j.l: Szőnyi, 60 x 115 cm 1940-es évek

Preis: 2 400 000 Ft

Los: 3

Veress Zoltán | Ölelkező Puttók

olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93,5 x 37,5 cm, 1919

nicht verkauft

Los: 4

Mattioni Eszter | Absztrakt formák (Virágok)

akril, papír, 17 x 26 cm, 1970-es évek

nicht verkauft

Los: 5

Raksány Dezső | Anya gyermekével

nicht verkauft

Los: 6

Duschanek János | Titokzatos villa

olaj, vászon, j.b.l: Duschanek  80 x 50 cm, 1980 körül

Preis: 300 000 Ft

Los: 7

Gerzson Pál | Nyári fények

olaj, vászon, j.j.l: Gerzson, 40 x 35 cm, 1970-es évek

Preis: 310 000 Ft

Los: 8

Mattioni Eszter | Strandélet Riminiben

nicht verkauft

Los: 9

Berkes Antal | Boulevard

nicht verkauft

Los: 10

Szabó Vladimir | Úri lovaglás

Preis: 780 000 Ft

Los: 11

Körösfői Kriesch Aladár | Kati

Preis: 340 000 Ft

Los: 12

Mácsai István | Csendélet Rembrandtal

olaj, vászon,  80 x 60 cm, 1980-as évek, j.j.l: Mácsai

nicht verkauft

Los: 13

Csebi-Pogány István | Délutáni piknik

akvarell, papír, j.n  80 x 90 cm, 1960-as évek

zurückgezogen

Los: 14

Varga Imre | Barátnők

olaj, farost, j.j.l: Varga I. 59 x 49 cm, 1990-es évek

Preis: 250 000 Ft

Los: 15

Kiss Tibor | Rufus

olaj, farost, 50 x 34 cm, j.a hátoldalon

Preis: 350 000 Ft

Los: 16

Breznay József | Társaság

olaj, vászon, 70x90 cm, j.j.l: Breznay 1957

nicht verkauft

Los: 17

Szabó Vladimir | Fürdőzők

olaj, farost, 60 x 70 cm, j.j.l. Szabó Vladimir 1979

nicht verkauft

Los: 18

Czene Béla | Aranyvessző

olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972

Preis: 2 000 000 Ft

Los: 19

Czene Béla | Amalfi

olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980

Preis: 2 200 000 Ft

Los: 20

Kádár Béla | Konstruktivistische Stadt

gouache, papír, 1925 körül, 30 x 40 cm, j.j.l: Kádár Béla

Preis: 3 500 000 Ft

Los: 21

Szász Endre | Hölgy egzotikus madárral

olaj, farost,  50 x 50 cm, j.n.

Preis: 850 000 Ft

Los: 22

Molnár C. Pál | Fürdőzés után

olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP

Preis: 850 000 Ft

Los: 23

Csók István | Női tanulmány (Züzü)

olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok

Preis: 750 000 Ft

Los: 24

Aristide Maillol | Két lombok alatt ülő nő

rézmetszet, papír, 1/100, j.n 21 x 27 cm 1928

nicht verkauft