Gross Arnold | Van Eyk Emlékkép

Kikiáltási ár 95 000 Ft

2022.05.08, V, 18:42
170 000 Ft

színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek