65 Eredmények

Fényes Adolf | Pasaréten

olaj, vászon, 55 x 43 cm, j.j.l: Fenyes

Ár: 480 000 Ft

Gábor Marianne | Tanti

olaj, vászon, 110 x 80 cm, j.j.l.: Gábor

Iván Szilárd | A Koller házaspár az 1960-as években

olaj, vászon, 110 x 85 cm, j.j.l: Iván Szilárd

Ár: 450 000 Ft

Veress Zoltán | Puttók a hóban

olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93 x 38 cm, 1919

Ár: 550 000 Ft

Szőnyi István | A duna Zebegénynél

olaj, tempera, vászon, j.j.l: Szőnyi I,  66 x 46 cm

Ár: 1 300 000 Ft

Raksány Dezső | Anya gyermekével

olaj, vászon, j.j.k: Raksanyi D., 77 x 56 cm

Bálint Endre | Montázs

papír collage, 30 x 60 cm, 1985, jelezve hátul

Ár: 300 000 Ft

8․Tétel

Knapp Oscar F. | Csendélet

olaj, farost, 30 x 40 cm, j.j.l: Knapp

Ár: 95 000 Ft

Remsey Jenő | Kávézó párizsban

olaj, farost,  90 x 59cm, 1965, j.j.l: Remsey Paris 965

Ár: 280 000 Ft

Szabó Vladimir | Szüreti mulatság

olaj, farost,  80 x100 cm, j,k: Szabó Vladimir 1968-1980

Iván Szilárd | Anya gyermekével

olaj, tempera, vászon, 25 x 30 cm, j.j.l: Iván sz.

Iván Szilárd | Női portré

olaj, farost, 23 x 32 cm, j.j.l. Ivan Sz. 1974

Borsos Miklós | Campiello del Vin

akvarell, papír, j.j.l: BM velence 1959, 38 x 55 cm

Barcsay Jenő | Könyökét asztalnak támasztó nő

olaj, vászon, j.j.l.: Barcsay 1933, 54 x 48 cm

Ár: 520 000 Ft

Szőnyi István | Enteriőr vetett ággyal

olaj, tempera, papír, 42 x 29 cm, j,j.l.: Szőnyi I

Ár: 440 000 Ft

Gerzson Pál | Balatoni táj

olaj, vászon, 24 x 14 cm, j.j.l: Gerzson

Ár: 150 000 Ft

Kiss Tibor | Part

olaj, farost, 25x36 cm, j.j.l.: Kiss 1996

Molnár C. Pál | Akt törölközővel

olaj, farost, 20 x 30 cm, j.j.l. MCP

Ár: 300 000 Ft

Réti István | Tájkép folyópartal

olaj, vászon, j.j.l: Réti  55,5 x 69 cm

Ár: 360 000 Ft

Mácsai István | Naplemente

olaj, farost, 39 x 29 cm, j.j.l. Mácsai

Ár: 750 000 Ft

Mácsai István | Csendélet Rembrandtal

Olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.j.l: Mácsai

Ár: 260 000 Ft

Kernstok Károly | Aktok

olaj, vászon, 1930 körül. 70 cm, j.j.l: Kernstock

Ár: 750 000 Ft

Ifj.Markó Károly | Fiatal lány kutyával

olaj vászon, 64 x 54 cm, 1860 körül, j.b.l.: K Markó

Ár: 650 000 Ft

Szőnyi István | Gyümölcsszedők

olaj, tempera, vászon, 67 x 98 cm, j.j.l: Szőnyi I

Ár: 1 800 000 Ft