65 Eredmények

Reich Károly | Idős szobrász

tus, papír, 20 x 28 cm, j.j.l: Reich K 1980

Ár: 140 000 Ft

Gross Arnold | Kis Galéria

szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross, 15 x 19 cm

Ár: 240 000 Ft

Gyulai Líviusz | Az öreg casanova

Fajo János | Kompozició

szitanyomat, papír, 45 x 45 cm, 122/130, j.j.l: Fajó 87

Ár: 150 000 Ft

Fajo János | Szirmok

szitanyomat, papír, 34 x 34  cm, 122/130  j,j.l: Fajó 87

Ár: 80 000 Ft

Viktor Vasarely | Négy geométria (Hetta)

szitanyomat, papír, 20/50, 73 x 53 cm, j.j.l: Vasarely XX/L

Ár: 400 000 Ft

Szabó Tamás | Ló

bronz, márvány, 1980

Varga Imre | Lány tükör elött

bronz, márvány, 1980, 56 x 45 x 42 cm

Ár: 600 000 Ft

57․Tétel

Valent-Hódy Mihály | 1956

olaj, vászon, j.j.l.: Valent Hódy Mihaly 110 x 96 cm

Pátzay Pál | Fiu gyümölcstállal

bronz, márvány, 17 x 23 cm, j. talapzaton: Pátczay Pál

Ár: 280 000 Ft

Taubert László | Idol

bronz, 38 cm, j.l: Taubert 1998 TL 7/8 2017

Ár: 320 000 Ft

Kisfaludy Strobl Zsigmond | Térdelő hölgy

bronz, 18 cm, j.: Kisfaludy Strobl Zs.

Ár: 400 000 Ft

Csató József | Kaktuszlány

akvarell, papír, 2009, 23 x 30 cm, jelezve : Csató

Ár: 120 000 Ft

Szkok Iván | Angyali üdvözlet

festett gipsz, 80 x75 cm, j.j.l: Szkok I 1986

Taubert László | Az első szerelem

bronz, 170 cm, j.j.l: TL 4/8

64․Tétel

Olcsai Kiss Zoltán | Don Quijote

bronz, 15 cm, j.hátul OKZ

Ár: 300 000 Ft

65․Tétel

Ernst Fuchs | Flóra ébredése

szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Ernst Fuchs 93/190