65 Eredmények

Gábor Marianne | Tanti

olaj, vászon, 110 x 80 cm, j.j.l.: Gábor

Raksány Dezső | Anya gyermekével

olaj, vászon, j.j.k: Raksanyi D., 77 x 56 cm

Szabó Vladimir | Szüreti mulatság

olaj, farost,  80 x100 cm, j,k: Szabó Vladimir 1968-1980

Iván Szilárd | Anya gyermekével

olaj, tempera, vászon, 25 x 30 cm, j.j.l: Iván sz.

Iván Szilárd | Női portré

olaj, farost, 23 x 32 cm, j.j.l. Ivan Sz. 1974

Borsos Miklós | Campiello del Vin

akvarell, papír, j.j.l: BM velence 1959, 38 x 55 cm

Kiss Tibor | Part

olaj, farost, 25x36 cm, j.j.l.: Kiss 1996

Ifj.Markó Károly | Fiatal lány kutyával

olaj vászon, 64 x 54 cm, 1860 körül, j.b.l.: K Markó

Ár: 650 000 Ft

Barcsay Jenő | Tanulmányfej

szén, vöröskréta, papír, 11 x 15 cm, j.j.l: Barcsay

Vida Gábor | Mit gondolsz hány óra van?

olaj, farost, j.j.l: VG, 27 x 38 cm

Somogyi József | Anya gyermekével

zsirkréta, papír, j.b.k. Sz 1969, 57 x 40 cm

Rudnay Gyula | Történelmi jelenet

szén, papír, j.j.l.: Rudnay, 43 x 59 cm

Gerzson Pál | Köd

olaj , vászon, 1984 ,60 x70 cm, j.j.l. Gerzson

Szabó Vladimir | Esti randevú

cerzuza, papír, j.j.l.: SZV, 17x 25cm

Kass János | Két karakterfej (Mózes és Cippora)

rézkarc, papír, 29 x 24 cm, j.j.l Kass III/15

Kondor Lajos | Hafiz illusztráció

rézkarc, papír, 23 x 19cm, 50/33, j.j.l: Kondor

Remsey Jenő | Kávéházban

rézkarc, papír, 20 x 29 cm, j.j.l: Remsey

Ár: 39 000 Ft

Fajó János | Körmetszés

szitanyomat, papír, 70x 99 cm,  60/70 j.j.l: Fajó 70-79

Körösfői Kriesch Aladár | Kriston Erza

Gyulai Líviusz | Az öreg casanova

Szabó Tamás | Ló

bronz, márvány, 1980

57․Tétel

Valent-Hódy Mihály | 1956

olaj, vászon, j.j.l.: Valent Hódy Mihaly 110 x 96 cm

Szkok Iván | Angyali üdvözlet

festett gipsz, 80 x75 cm, j.j.l: Szkok I 1986

Taubert László | Az első szerelem

bronz, 170 cm, j.j.l: TL 4/8