65 Eredmények

Mácsai István | Naplemente

olaj, farost, 39 x 29 cm, j.j.l. Mácsai

Ár: 750 000 Ft

Veress Zoltán | Puttók a hóban

olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93 x 38 cm, 1919

Ár: 550 000 Ft

Csók István | Züzü a kertben

Ár: 240 000 Ft

Csergezán Pál | Szarvas az erdőben

Ár: 170 000 Ft

Szőnyi István | Enteriőr vetett ággyal

olaj, tempera, papír, 42 x 29 cm, j,j.l.: Szőnyi I

Ár: 440 000 Ft

64․Tétel

Olcsai Kiss Zoltán | Don Quijote

bronz, 15 cm, j.hátul OKZ

Ár: 300 000 Ft

Borsos Miklós | Naplementét néző pár

tus, japánpapír, j.j.l: BM 1974, 60 x 88 cm

Ár: 420 000 Ft

Mattioni Eszter | Viragcsendélet

akril, olaj, farost, 40 x 50 cm, j.j.l: Mattioni E

Ár: 360 000 Ft

Mácsai István | Csendélet Rembrandtal

Olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.j.l: Mácsai

Ár: 260 000 Ft

Varga Imre | Lány tükör elött

bronz, márvány, 1980, 56 x 45 x 42 cm

Ár: 600 000 Ft

Viktor Vasarely | Négy geométria (Hetta)

szitanyomat, papír, 20/50, 73 x 53 cm, j.j.l: Vasarely XX/L

Ár: 400 000 Ft

Victor Vasarely | Geometriai formák

szitanyomat, papír, 25 x 25 cm, j.j.l: Vasarely 3/100

Ár: 240 000 Ft

Fényes Adolf | Pasaréten

olaj, vászon, 55 x 43 cm, j.j.l: Fenyes

Ár: 480 000 Ft

Fajo János | Kompozició

szitanyomat, papír, 45 x 45 cm, 122/130, j.j.l: Fajó 87

Ár: 150 000 Ft

Taubert László | Idol

bronz, 38 cm, j.l: Taubert 1998 TL 7/8 2017

Ár: 320 000 Ft

Gross Arnold | Kis Galéria

szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross, 15 x 19 cm

Ár: 240 000 Ft

Réti István | Tájkép folyópartal

olaj, vászon, j.j.l: Réti  55,5 x 69 cm

Ár: 360 000 Ft

Molnár C. Pál | Akt törölközővel

olaj, farost, 20 x 30 cm, j.j.l. MCP

Ár: 300 000 Ft

Borsos Miklós | Firenze

tus, papír, j.j.l: BM 1973 , 31 x 23 cm

Ár: 200 000 Ft

Czene Béla | A házunk elött a padon

olaj, farost, 60 x 80 cm, j.j.f: Czene Béla 1981

Ár: 360 000 Ft

Kiss Tibor | Briós

olaj, farost, 34x 50 cm, 2002, j.j.l. Kiss Tibor

Ár: 180 000 Ft

Szőnyi István | A duna Zebegénynél

olaj, tempera, vászon, j.j.l: Szőnyi I,  66 x 46 cm

Ár: 1 300 000 Ft

Ferenczy Béni | Ülö félakt

szén, vöröskréta, papír, 30 x 47 cm, j.n.

Ár: 280 000 Ft

Remsey Jenő | Kávézó párizsban

olaj, farost,  90 x 59cm, 1965, j.j.l: Remsey Paris 965

Ár: 280 000 Ft