42 Eredmények

Szőnyi István | Gyümölcsszedők

olaj, tempera, vászon, 67 x 98 cm, j.j.l: Szőnyi I

Ár: 1 800 000 Ft

Szőnyi István | A duna Zebegénynél

olaj, tempera, vászon, j.j.l: Szőnyi I,  66 x 46 cm

Ár: 1 300 000 Ft

Mácsai István | Naplemente

olaj, farost, 39 x 29 cm, j.j.l. Mácsai

Ár: 750 000 Ft

Kernstok Károly | Aktok

olaj, vászon, 1930 körül. 70 cm, j.j.l: Kernstock

Ár: 750 000 Ft

Ifj.Markó Károly | Fiatal lány kutyával

olaj vászon, 64 x 54 cm, 1860 körül, j.b.l.: K Markó

Ár: 650 000 Ft

Varga Imre | Lány tükör elött

bronz, márvány, 1980, 56 x 45 x 42 cm

Ár: 600 000 Ft

Veress Zoltán | Puttók a hóban

olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93 x 38 cm, 1919

Ár: 550 000 Ft

Barcsay Jenő | Könyökét asztalnak támasztó nő

olaj, vászon, j.j.l.: Barcsay 1933, 54 x 48 cm

Ár: 520 000 Ft

Fényes Adolf | Pasaréten

olaj, vászon, 55 x 43 cm, j.j.l: Fenyes

Ár: 480 000 Ft

Iván Szilárd | A Koller házaspár az 1960-as években

olaj, vászon, 110 x 85 cm, j.j.l: Iván Szilárd

Ár: 450 000 Ft

Szőnyi István | Enteriőr vetett ággyal

olaj, tempera, papír, 42 x 29 cm, j,j.l.: Szőnyi I

Ár: 440 000 Ft

Borsos Miklós | Naplementét néző pár

tus, japánpapír, j.j.l: BM 1974, 60 x 88 cm

Ár: 420 000 Ft

Viktor Vasarely | Négy geométria (Hetta)

szitanyomat, papír, 20/50, 73 x 53 cm, j.j.l: Vasarely XX/L

Ár: 400 000 Ft

Kisfaludy Strobl Zsigmond | Térdelő hölgy

bronz, 18 cm, j.: Kisfaludy Strobl Zs.

Ár: 400 000 Ft

Réti István | Tájkép folyópartal

olaj, vászon, j.j.l: Réti  55,5 x 69 cm

Ár: 360 000 Ft

Mattioni Eszter | Viragcsendélet

akril, olaj, farost, 40 x 50 cm, j.j.l: Mattioni E

Ár: 360 000 Ft

Czene Béla | A házunk elött a padon

olaj, farost, 60 x 80 cm, j.j.f: Czene Béla 1981

Ár: 360 000 Ft

Bér Rudolf | Műteremben

olaj, farost, 70 x105 cm, j.j.l: Bér R

Ár: 320 000 Ft

Taubert László | Idol

bronz, 38 cm, j.l: Taubert 1998 TL 7/8 2017

Ár: 320 000 Ft

Bálint Endre | Montázs

papír collage, 30 x 60 cm, 1985, jelezve hátul

Ár: 300 000 Ft

Molnár C. Pál | Akt törölközővel

olaj, farost, 20 x 30 cm, j.j.l. MCP

Ár: 300 000 Ft

64․Tétel

Olcsai Kiss Zoltán | Don Quijote

bronz, 15 cm, j.hátul OKZ

Ár: 300 000 Ft

Remsey Jenő | Kávézó párizsban

olaj, farost,  90 x 59cm, 1965, j.j.l: Remsey Paris 965

Ár: 280 000 Ft

Ferenczy Béni | Ülö félakt

szén, vöröskréta, papír, 30 x 47 cm, j.n.

Ár: 280 000 Ft