65 Eredmények

Kiss Tibor | Briós

olaj, farost, 34x 50 cm, 2002, j.j.l. Kiss Tibor

Ár: 180 000 Ft

Medveczky Jenő | Virágos terasz

olaj, tempera, farost, 50 x 40 cm, j.j.l: Medveczky

Ár: 210 000 Ft

Barcsay Jenő | Tanulmányfej

szén, vöröskréta, papír, 11 x 15 cm, j.j.l: Barcsay

Vida Gábor | Mit gondolsz hány óra van?

olaj, farost, j.j.l: VG, 27 x 38 cm

Somogyi József | Anya gyermekével

zsirkréta, papír, j.b.k. Sz 1969, 57 x 40 cm

Rudnay Gyula | Történelmi jelenet

szén, papír, j.j.l.: Rudnay, 43 x 59 cm

Gerzson Pál | Köd

olaj , vászon, 1984 ,60 x70 cm, j.j.l. Gerzson

Mattioni Eszter | Viragcsendélet

akril, olaj, farost, 40 x 50 cm, j.j.l: Mattioni E

Ár: 360 000 Ft

Bér Rudolf | Műteremben

olaj, farost, 70 x105 cm, j.j.l: Bér R

Ár: 320 000 Ft

Czene Béla | A házunk elött a padon

olaj, farost, 60 x 80 cm, j.j.f: Czene Béla 1981

Ár: 360 000 Ft

Szabó Vladimir | Esti randevú

cerzuza, papír, j.j.l.: SZV, 17x 25cm

Kass János | Hommage a Kurtág György

dombornyomat, papír, 27 x 40 cm, j.j.l.: Kass 24/25

Ár: 150 000 Ft

Kass János | Két karakterfej (Mózes és Cippora)

rézkarc, papír, 29 x 24 cm, j.j.l Kass III/15

Csergezán Pál | Szarvas az erdőben

Ár: 170 000 Ft

Victor Vasarely | Geometriai formák

szitanyomat, papír, 25 x 25 cm, j.j.l: Vasarely 3/100

Ár: 240 000 Ft

Kondor Lajos | Hafiz illusztráció

rézkarc, papír, 23 x 19cm, 50/33, j.j.l: Kondor

Remsey Jenő | Kávéházban

rézkarc, papír, 20 x 29 cm, j.j.l: Remsey

Ár: 39 000 Ft

Ferenczy Béni | Ülö félakt

szén, vöröskréta, papír, 30 x 47 cm, j.n.

Ár: 280 000 Ft

Amerigo Tot | Félakt

szitanyomat, papír, 1980, 50 x 70 cm, j.j.l: Tot

Ár: 120 000 Ft

Borsos Miklós | Naplementét néző pár

tus, japánpapír, j.j.l: BM 1974, 60 x 88 cm

Ár: 420 000 Ft

Fajó János | Körmetszés

szitanyomat, papír, 70x 99 cm,  60/70 j.j.l: Fajó 70-79

Csók István | Züzü a kertben

Ár: 240 000 Ft

Borsos Miklós | Firenze

tus, papír, j.j.l: BM 1973 , 31 x 23 cm

Ár: 200 000 Ft

Körösfői Kriesch Aladár | Kriston Erza