3 Eredmények

Szőnyi István | A duna Zebegénynél

olaj, tempera, vászon, j.j.l: Szőnyi I,  66 x 46 cm

Ár: 1 300 000 Ft

Szőnyi István | Enteriőr vetett ággyal

olaj, tempera, papír, 42 x 29 cm, j,j.l.: Szőnyi I

Ár: 440 000 Ft

Szőnyi István | Gyümölcsszedők

olaj, tempera, vászon, 67 x 98 cm, j.j.l: Szőnyi I

Ár: 1 800 000 Ft