2 Eredmények

Gerzson Pál | Balatoni táj

olaj, vászon, 24 x 14 cm, j.j.l: Gerzson

Ár: 150 000 Ft

Gerzson Pál | Köd

olaj , vászon, 1984 ,60 x70 cm, j.j.l. Gerzson