68 Eredmények

Mattioni Eszter | Reggeli asztalnál

vizfesték, papir, 29 x 34 cm, j.b.l.: Mattioni E.

Molnár C. Pál | Táj ciprusokkal

akrill, papir, 33 x 30 cm,j.b.l. MCP

Ár: 360 000 Ft

Szabó Vladimir | Műteremben

olaj, farost, j.b.l: Szabó Vladimir, 79 x 71,5 cm

Szőnyi István | Akt a zöld kályha elött

akvarell, papír,1950 körül, j.j.l.: Szőnyi I.

Ár: 250 000 Ft

Szönyi István | Dunakanyar Zebegénynél

olaj, tempera, vászon, j.j.l.:Szönyi I.

Ár: 1 900 000 Ft

Gerzson Pál | Bokrok

olaj, vászon, 50 x 70 cm j.j.l. Gerzson, 2005

Ár: 550 000 Ft

Szabó Vladimir | Csendélet tavaszi virágokkal

Ár: 190 000 Ft

8․Tétel

Boldizsár István | Fekvő vénusz

olaj vászon, 100 x 144 cm, J.b.l: Boldizsár István

Kass János | Női portré

olaj, farost, 21,5 x 13,5 cm, j.j.l. Kass, 1970-es évek eleje

Diósy Antal | Elegans hölgy

akvarell, karton, 27 x37 cm, jbf: Diósi Antal

Ár: 120 000 Ft

Márffy Ödön | Romantikus tájkép

Ár: 180 000 Ft

Boldogfai Farkas Sándor | Női portré

Ár: 120 000 Ft

Márffy Ödön | Térdeplő női akt

akvarell, papir, 41 x 28 cm, j.b.l: Márffy

Ár: 250 000 Ft

Borsos Miklós | Női akt nyugágyban

akvarell, tus, papir, 1975., 45 x 42 cm, j.j.l:BM

Almásy Aladár | Szürreális álom

akvarell, papir, 35 x 29,5 cm , 1990 , j.b.l: Almásy Aladár

Ár: 280 000 Ft

Neogrády László | Önarckép festöpalettával

olaj, fatábla, 30 x 40 cm, j.j.l: Neogrady László 947

Ár: 330 000 Ft

Galimberti Sándor | Olasz táj

olaj, karton, 21 x 14 cm, j.j.l: Galimberti S, 1903 körül

Medveczky Jenő | Virágcsendélet

olaj, farost, 40 x 50 cm, j.j.l: Medveczky 58

Haraszty István | Édeske

vegyes technika, 49 x 34 cm, j.j.l: Haraszty István

Túry Mária | Tea

olaj, farost, 72 x 92 cm. j.j.l. Túry

Schener Mihály | Lovasok

olaj, farost, 110 x 54 cm, j.j.l: Schener

Ár: 280 000 Ft

Breznay József | Társaság

olaj, vászon,90 x 70 cm, j.j.l: Breznay 1957

Ár: 100 000 Ft

Molnár C. Pál | Don Quijote

ceruza, papir, 21 x 15 cm, j.j.l: MCP

Ár: 50 000 Ft

Amerigo Tot | Fischer Éva a macskával

tus, papír, 21 x 30 cm, j.j,l: Tot 47

Ár: 120 000 Ft

Maurer Dóra | Hajóvontatás

rézkarc, papír, 297 x 194 cm, j.j.l: Maurer, 1965

Csok István | Züzü kakas társaságában zongorázik

szinezett litográfia, papír,32 x 29 cm, j.b.l ceruzával: Csók

Kass János | Kert

tus, papir collage, j.lent: Kass 95 , 14 x 22,5 cm

Ár: 80 000 Ft

Kass János | Együtt a házzal

tus, papir collage, j.l: Kass 95, 14 x 22,5 cm

Ár: 80 000 Ft

Ruzicskay György | Absztrakt kompozició

pasztell, papir 70 x 100 cm, j. középen Ruzicskay

Kmetty János | Akt tanulmány

ceruza, papir, 44 x 60 cm, j.j.l: Kmetty

Ár: 75 000 Ft

Tornai Gyula | Hastáncos

ceruza, papir, j.j.l: Tornai Gy., 25 x 36 cm

Gross Arnold | Amsterdam

szinezett rézkarc, papir, j.j.l: Gross Arnold, 12 x 13 cm

Ár: 170 000 Ft

Amerigo Tot | Fischer Éva mint Zsuzsanna, a vének és egy rejtélyes úr (Amerigo Tot)

kréta, tus, papír, 35 x 45 cm, j.j.l: Tot 55

Szász Endre | Múzsa

fekete és arany filctoll, papir, j.j.l. Szász Endre, 50 x 70 cm

Borsos Miklós | Firenze, Arno-part

diófapác, tus, papir j.b.l: BM FIRENZE 1973

Szalay Lajos | Kentaur pánsippal

tus, papir, 19 x 17 cm, j.b.f: Szalay

Ár: 150 000 Ft

Reich Károly | Vénusz

tus, papir, 33 x 48 cm, j.j.l: Reich 1982

Ár: 140 000 Ft

Reich Károly | Lovagló pár

golyóstoll, tus, papír, 29 x 43 cm, j.j.l:Reich Károly 969, XII 27

Borsos Miklós | Esti kert

vizfesték, diópác, papir, 24 x 15 cm, j.j.l: BM 84

Kiss Tibor | Bacchus

ceruza papir, j.j.l: Kiss Tibor, 19,5 x 14 cm , 1999

Ár: 120 000 Ft

Szalay Lajos | Anya és gyermeke

tus, papir, j.j: Szalay 37 x 34 cm

Kádár Béla | Absztrakt figurák

vegyes technika, j.j.l: Kádár Béla, 21 x 30 cm

Ár: 180 000 Ft

Victor Vasarely | YKA

litografia, EA XX/XX, 46 x 42 cm , j.j.l: Vasarely

Victor Vasarely | KIDIO

szitanyomat, papir, 72 x 62 cm j.j.l: Vasarely 108/250

Ár: 240 000 Ft

Gross Arnold | Magyar Lexikon

szinezett rézkarc, papir, 16,5 x 14 cm, j.j.l: Gross Arnold

Ár: 320 000 Ft

Victor Vasarely | Kinetikus kompozicio zöld és fehér

szitanyomat, papir, 84,5 x 67 cm, j.j.l: Vasarely 16/50

Dobroszlav József | Szalajka-völgyi libegő

akvarell, papir, 35 x 48 cm, j.b.l: Dobroszlav József 1982

Ár: 100 000 Ft

Marcel Vertes | Fiatal nő lóval

litografia, papir, 64 x 49 cm, j.j.: Vertes 99/100

Kiss Márta | Selfie

olaj, vászon, 2015, j.j.i. KM, 60 x 70 cm

Ár: 250 000 Ft

Incze Mózes | Női félakt

vöröskréta, papír, 20 x 25 cm, j.j.l: Incze

Incze Mózes épp 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.

Ár: 120 000 Ft

Csáki Róbert | Kis szivárvány

olaj, fatábla, 20 x 17 cm, j.j.l: Csáki

Incze Mózes | Névtelen olvasó

olaj , vászon, 150 x 130 cm, j.j.l: Incze Mózes

Valent Hódi Mihály | Béke - 1956

olaj, vászon, 110 x 96 cm, j.j.l:Valent Hodi Mihály

Für Emil | Zenészek

olaj, vászon, 100 x 80 cm, j.j.l: Für Emil 2002

Kárpáti Tamás | Mennybemenetel

olaj, fa 55 cm, j hátul: Kárpáti Tamás 1996

Szkok Iván | Nyári ölelés

vegyes technika, olaj festett polyester, 93 x 116 cm, j.b.l: Szkok 1993

Szkok Iván 2023 márciusában kapta meg a Munkácsy Mihály díjat.

57․Tétel

Lorenzo Sabatini | Alexandriai Szent Katalin misztikus eljegyzése

olaj, vászon, 70 x 90 cm

Varga Imre | Szántás

bronz, 107 x 135 cm, j.j.l: Varga

Pátzay Pál | Flóra

bronz szobor, fa talapzaton, 33 cm magas, j.: Pátzay

Ár: 280 000 Ft

Reich Károly | Amor és Psyche

bronz, márvány, j. RK, 22 cm

Ár: 250 000 Ft

Boldi | Turul

bronz, gránit, 33 cm, j. Hátul: SZB 2/20

Ár: 260 000 Ft

Kő Pál | A festő - Csontváry emlékmű terv

bronz, mészkő alapzaton, 33 x 18 x 13 cm

Kovács Margit | Anya és gyermeke

Festett terracotta, 50 x 30 cm, j.j.l. KM

64․Tétel

Varga Imre | Várakozó

bronz, acél, 40 x 62 cm

Ár: 480 000 Ft

65․Tétel

Varga Imre | A Professzor

bronz, acél, 30 x 37 cm

Ár: 480 000 Ft

66․Tétel

Varga Imre | Kopernikusz

bronz, acél, vas, 90x 50 x 40 cm, 1973, j.n.

67․Tétel

Majoros Áron | Pac-Man

Ár: 480 000 Ft

68․Tétel

Deim Pál | Bábu

bronz, 26 cm, j.j.l: DP , világszerte 5 db-ra limitált, A Deim családtól érkező certifikációval