41 Eredmények

Munkácsy Mihály | Egy előkelő fiatal lány portéja

Ár: 7 000 000 Ft

Munkácsy Mihály | Tanulmány az újoncozás című festményhez

olaj, fa (mahagoni) , 26 x 20,5 cm, j.n., 1875 körül

Ár: 3 600 000 Ft

Mácsai István | Csendélet

olaj, farost, j.j.l.: Mácsai, 60 x 40 cm, 1970-évek

Ár: 1 500 000 Ft

Barcsay Jenő | Házfalak

olaj, farost, j.b.l.: Barcsay, 30 x 22 cm, 1962

Ár: 1 300 000 Ft

Mészőly Géza | Romantikus táj

olaj, farost, j.j.l: MG, 35 x 66 cm, 1870 körül

Ár: 1 000 000 Ft

Benczúr Gyula | Női arckép

olaj, vászon, j.j.k.: Benczúr Gy, 35 x 38 cm, 1880 körül, VÉDETT !

Ár: 950 000 Ft

Czene Béla | Nyár

Olaj, tempera, farost, j.j.l. Czene Béla, 51 x 90 cm, 1978

Ár: 650 000 Ft

Mattioni Eszter | Fiatal lányok ünneplőben

hímeskő (mozaik különböző színezésű nemeskövekből), j.n., 50 x 42 cm, 1930-évek

Ár: 550 000 Ft

Basch Edit | Női akt gyümölcsökkel

olaj, vászon, 70 x 100 cm, j.j.l: Basch E 1940

Ár: 402 000 Ft

Gabay László | Vénusz

carrarai márvány, j.j.l.: Gabay L., 20 x 20 x 30 cm, 1920/30 körül

Ár: 400 000 Ft

Benczúr Gyula | Női tanulmány angyalt ábrázoló címerrel

olaj, vaszon, j.j.k: BenczurGy, 107 x 40 cm, 1875 körül

Ár: 380 000 Ft

Brassai | A Beaune-i gyógyszertári ápoló

A fényképész karrierjét ...

Ár: 380 000 Ft

Kass János | Szent Ferenc

Ár: 340 000 Ft

Molnár C. Pál | Szeptember végén

tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926

Ár: 340 000 Ft

Victor Vasarely | Folklore Planetaire

Ár: 280 000 Ft

Victor Vasarely | Geometria (Kék formák)

szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm, 1970 körül

Ár: 260 000 Ft

Victor Vasarely | Dimenziók II

szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm, 1960 körül

Ár: 240 000 Ft

Gross Arnold | Iparművészeti Múzeum

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm, 1980as évek

Ár: 220 000 Ft

Gross Arnold | Művészetek kertje a barátságok országútján

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm, 1980 körül

Ár: 220 000 Ft

Kass János | Kiűzetés a paradicsomból

akvarell, papír, j.j.l.: Kass, 72 x 52 cm, 1980 körül

Ár: 200 000 Ft

Gross Arnold | Napraforgók

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm, 1980 körül

Ár: 200 000 Ft

Gross Arnold | Virágok

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm, 1980 körül

Ár: 190 000 Ft

Szalay Lajos | Anya és gyermeke

tus, papír, j.j.l.: Szalay, 37 x 34 cm, 1970-körül

Ár: 180 000 Ft

Réth Alfred | Váza íriszekkel

akvarell, papír, j.j.l.: Réth, 40 x 30 cm, 1920 körül

Ár: 170 000 Ft

Bernáth Aurél | Tulipánok

ceruza, akvarell, j.j.l: B, papír, 36 x 24 cm, 1930 körül

Ár: 150 000 Ft

Borsos Miklós | Firenze

akvarell, papír, j.j.l.: BM Firenze 1969

Ár: 150 000 Ft

Gross Arnold | Andersen emléklap

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 14 x 15 cm, 1980 évek

Ár: 150 000 Ft

Mattioni Eszter | Női portré koszorúval

filctoll, selyempapír, j.j.l: Mattioni E, 36 x 53 cm, 1930 körül

Ár: 145 000 Ft

Reich Károly | Nő és férfi

tus, papír, j.n., 26 x 25 cm, 1970 körül

Ár: 140 000 Ft

Knapp Oskar F. | Virágcsendélet

olaj, vászon, j.n., 37 x 48 cm, 1960-évek

Oscar F. Knapp (1914-1987) magyar származású festőművész elsősorban virágcsendéleteket festett.

Ár: 130 000 Ft

Berkes Antal | Budapesti utcakép

olaj, fa,  j.j.l.: Berkes A, 21 x 28 cm, 1920  körül

Ár: 120 000 Ft

Reich Károly | Lovaglás után

tus, papír, j.j.l.: Imrének baráti szívvel Reich K, 20 x 28 cm, 1967

Ár: 95 000 Ft

Mácsai István | Rózsák kék üvegpohárban

olaj, fatábla, j.b.f.: Mácsai, 26 x 17 cm, 1970-es évek

Ár: 90 000 Ft

Borsos Miklós | Ugró ló

tus, papír, j.j.l.: BM 1989, 20 x 17 cm, 1989

Ár: 85 000 Ft

Borsos Miklós | A művész

tus, papír, j.b.l.: BM84 , 18 x 25 cm, 1984

Ár: 85 000 Ft

Amerigo Tot | Akt

monotipia, j.j.l: Tot 48, 27 x 38 cm, 1948

Ár: 80 000 Ft

57․Tétel

Amerigo Tot | Ártatlanság

szitanyomat, papír, 40 x 32 cm, j.j.l. Tot 71/90, 1975

Ár: 80 000 Ft

Molnár C. Pál | Hunyadi Mátyás a Pilisben

rézkarc, papír, j.j.l.: Molnar-C Pál,  31x22 cm, 1950 körül

Ár: 75 000 Ft

Szabó Vladimir | Hommage á Dürer

Ár: 55 000 Ft

Csók István | Züzü

rézkarc, papír,  j.j.l.: Csók, 23 x 19 cm, 1935 körül

Ár: 45 000 Ft

Kmetty János | Női akt

rézkarc, papír, j.j.l.: Kmetty 1920 23/75, 24 x 24 cm, 1920

Ár: 20 000 Ft