63 Eredmények

Czene Béla | Fürdőző aktok

ceruza, papír, j.n. 24 x 23 cm, 1944

Molnár C. Pál | Szeptember végén

tus, papír, j.j.l: MCP, 27 x 22 cm, 1926

Ár: 340 000 Ft

Reich Károly | Nő és férfi

tus, papír, j.n., 26 x 25 cm, 1970 körül

Ár: 140 000 Ft

Victor Vasarely | Geometria (Kék formák)

szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm, 1970 körül

Ár: 260 000 Ft

Szabó Vladimir | Hommage á Dürer

Ár: 55 000 Ft

Hincz Gyula | Tanulmányok

tus, papír, j.n. 35 x 45 cm, 1970 körül

Gross Arnold | Művészetek kertje a barátságok országútján

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm, 1980 körül

Ár: 220 000 Ft

Gross Arnold | Napraforgók

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm, 1980 körül

Ár: 200 000 Ft

57․Tétel

Amerigo Tot | Ártatlanság

szitanyomat, papír, 40 x 32 cm, j.j.l. Tot 71/90, 1975

Ár: 80 000 Ft

Borsos Miklós | A művész

tus, papír, j.b.l.: BM84 , 18 x 25 cm, 1984

Ár: 85 000 Ft

Remsey Jenő | Mese illusztáció

vegyes technika, papír, 24 x 38 cm, j.a hátoldalon Eugene Remsey 957 Paris, 1957

Gross Arnold | Virágok

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm, 1980 körül

Ár: 190 000 Ft

Brassai | A Beaune-i gyógyszertári ápoló

A fényképész karrierjét ...

Ár: 380 000 Ft

Szőnyi István | Dunakanyar Zebegényben

olaj, tempera, vászon, 70 x 60 cm, 1935 körül

Bortnyik Sándor | Vonat a pályaudvaron

olaj, farost, j.b.l: Bortnyik, 25 x 32 cm 1955 körül