2 Eredmények

Szabó Vladimir | Műteremben

olaj, farost, j.n., 79 x 71,5 cm, 1940 körül

Szabó Vladimir | Hommage á Dürer

rézkarc, papír, j.j.l: Szabó Vladimir, 31/150,  31 x 29 cm, 1971 körül

Ár: 55 000 Ft