3 Eredmények

Victor Vasarely | Dimenziók II

szitanyomat, papír, j.j.l: Vasarely VII/XX, 50 x 50 cm, 1960 körül

Ár: 240 000 Ft

Victor Vasarely | Folklore Planetaire

litográfia, papír, j.j.l: Vasarely, 23 x 24 cm,  69/200 , 1973

Ár: 280 000 Ft

Victor Vasarely | Geometria (Kék formák)

szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely VII / XX , 50 x 50 cm, 1970 körül

Ár: 260 000 Ft