3 Eredmények

Borsos Miklós | Firenze

akvarell, papír, j.j.l.: BM Firenze 1969

Ár: 150 000 Ft

Borsos Miklós | Ugró ló

tus, papír, j.j.l.: BM 1989, 20 x 17 cm, 1989

Ár: 85 000 Ft

Borsos Miklós | A művész

tus, papír, j.b.l.: BM84 , 18 x 25 cm, 1984

Ár: 85 000 Ft