színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm, 1980 körül
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm, 1980as évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm, 1980 körül
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm, 1980 körül
színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 14 x 15 cm, 1980 évek