5 Eredmények

Gross Arnold | Iparművészeti Múzeum

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 16 cm, 1980as évek

Ár: 220 000 Ft

Gross Arnold | Andersen emléklap

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 14 x 15 cm, 1980 évek

Ár: 150 000 Ft

Gross Arnold | Művészetek kertje a barátságok országútján

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross Arnold, 29 x 35 cm, 1980 körül

Ár: 220 000 Ft

Gross Arnold | Napraforgók

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 34 x 22 cm, 1980 körül

Ár: 200 000 Ft

Gross Arnold | Virágok

színezett rézkarc, papír, j.j.l.: Gross, 9 x 12 cm, 1980 körül

Ár: 190 000 Ft