Ez a honlap sütiket használ

CookieConsent.Dialog.Text Információk sütikről

2. MŰVÉSZETI AUKCIÓ | HUNGARIAN SALE

 

Végződik 2022. május 8., vasárnap, 18:00 óra kor  |  Az aukció lezárult

Lezárva | Időzített aukció
62 Eredmények
25․Tétel

Paul Delvaux | Három grácia

litográfia, papír, j.j.l: Delvaux, HC, 43 x 67 cm, 1970-es évek

A görög-római mitológia három gráciájának (khariszoknak) alakját látjuk egy oszlopcsarnok boltívei alatt. A bal oldalon látható nőa...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 380 000 Ft

26․Tétel

Jakobey Károly | Lakoma

akvarell, papír, j.n  31 x 23 cm, 1850

Jakobey Károly festőművész akadémikus stílusú, ókori mulatozást ábrázoló műve mozgalmas jelenetet ábrázol, egy olyan eseményt, amely az ókori Rómában szinte m...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

27․Tétel

Csuzy Károly | Makrancos modell

olaj, vászon, j.j.l: K.v.Csuzy  76 x 61 cm, 1900 körül

Csuzy Károly a Hollósy Simon által alapított müncheni művészeti iskolának volt növendéke. Később az iskolaalapító új művésztelepén, Nagybányán...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

28․Tétel

Borsos Miklós | Önarckép Mona Lisával

rézkarc, papír, j.j.l: ceruzával Borsos Miklós, a nyomolemezen j.b.l: Borsos M  56 x 36 cm, 1971

A 20. század egyik legkiemelkedőbb szobrásza és grafikus volt Borsos Miklós akinek művészetét áthatj...

Ez az aukció le van zárva

29․Tétel

Varga Imre | Pillangók (Schmetterlinge)

rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek

Sokszínű alkotóként vonult be a köztudatba a nemzeti művésze címmel kitüntetett és Kossuth díjas szobrászművész Varga Imre. A szo...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 65 000 Ft

30․Tétel

Hincz Gyula | Férfi portré

tus, papír, j.n  35 x 45 cm, 1970-es évek

A hatvanas évek nagy grafikusnemzedékének az egyik meghatározó alakja volt Hincz Gyula, akinek nem csak életrajza, hanem művészete is sokfelé ágazó. Hosszú...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

31․Tétel

Victor Vasarely | Tecoma

szitanyomat, papír 89/150,  j.j.l: Vasarely, 38x25 cm, 1980-as évek körül

Ez az aukció le van zárva
Ár: 220 000 Ft

32․Tétel

Reich Károly | Erdőtündér

tus, papír, akvarell, j. j.l.: Reich K. 25 x 29 cm, 1970-es évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 95 000 Ft

33․Tétel

Victor Vasarely | Idom MC

szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely , 50x55cm, 16/33, 1970-es évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 220 000 Ft

34․Tétel

Orosz István | Dorottya

rézkarc, papír, j.j.l.: Orosz István,  33 x 47 cm, 4/30, 1970 körül

Sokoldalú alkotó Orosz István. Grafikai stílusára jellemző a múlt század metszeteit idéző úgynevezett míves, vagyis régies rajz. ...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

35․Tétel

Csók István | Báthory Erzsébet

rézkarc, papír, j.j.l: Csók, 23 x 30 cm 1910-es évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 70 000 Ft

36․Tétel

Reich Károly | Két akt

tus, papír, j.j.l: Körmendi Istánnak baráti szívvel Reich Károly, 21 x 30 cm, 1970-es évek

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

37․Tétel

Reich Károly | Orfeusz és Euridiké

egyedi rajz, papír,  35 x 25 cm, 1970-es évek

Nagy népszerűségre tett szert alkotói pályája során, Reich Károly, a magyar grafika elismert mestere, akinek hajlékony és könnyed, páratlan technikai t...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 120 000 Ft

38․Tétel

Molnár C. Pál | Szemérmes

tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek 

Ez az aukció le van zárva
Ár: 220 000 Ft

39․Tétel

Szabó Vladimir | Vidéki idill

akvarell, papír, j.j.l: Szabó Vladimir 194  17 x 12 cm  1940-as évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 45 000 Ft

40․Tétel

Gross Arnold | Romantikus táj

rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold,  21 x 37 cm, 1990-es évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 150 000 Ft

41․Tétel

Kass János | Aranyszarvas

litográfia, papír, j.j.l: Kass János  51 x 37 cm, 1980-as évek

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

42․Tétel

Gross Arnold | Természet rajz

színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 120 000 Ft

43․Tétel

Gross Arnold | Van Eyk Emlékkép

színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 170 000 Ft

44․Tétel

Gross Arnold | A művészet dícsérete

színezett rézkarc, papír, j.j.l. Gross Arnold,  45 x 55 cm, 1969

Részletgazdag, színezett rézkarcaival hamar népszerűvé vált Gross Arnold, aki még főiskolai évei alatt rendszeresen látogatta a Szép...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 300 000 Ft

45․Tétel

Molnár C. Pál | Don Quijote

ceruza, papír, j.j.k: MCP.  21 x 15 cm, 1970-es évek körül

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

46․Tétel

Kass János | Szent Kristóf

aquarell, papír, j.j.l: Kass János  50 x 70 cm, 1980-as évek

Kass János sokoldalú alkotóként: szobrászként, grafikusként festőként is nagy népszerűségre tett szert. Már főiskolai tanulmányai idejé...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

47․Tétel

Borsos Miklós | Távolba nézve

tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980

Ez az aukció le van zárva
Ár: 95 000 Ft

48․Tétel

Victor Vasarely | Euclides V. (Celona)

szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20  j.j.l. Vasarely

Az op-art, avagy az optikai művészet jeles képviselője, szellemi vezére volt a pécsi születésű Victor Vasarely, akire mind életműve, mind szám...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 440 000 Ft