62 Eredmények

Körösfői Kriesch Aladár | Kati

Ár: 340 000 Ft

Victor Vasarely | Idom MC

Ár: 220 000 Ft

Csók István | Báthory Erzsébet

rézkarc, papír, j.j.l: Csók, 23 x 30 cm 1910-es évek

Ár: 70 000 Ft

Gross Arnold | A művészet dícsérete

Ár: 300 000 Ft

Gross Arnold | Romantikus táj

Ár: 150 000 Ft

Victor Vasarely | Tecoma

Ár: 220 000 Ft

Borsos Miklós | Távolba nézve

tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980

Ár: 95 000 Ft

Victor Vasarely | Euclides V. (Celona)

szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20  j.j.l. Vasarely

Ár: 440 000 Ft

Szőnyi István | Család Zebegényben háttérben a Dunával

olaj, vászon, j.j.l: Szőnyi,  60 x 115 cm  1940-es évek

Ár: 2 400 000 Ft

Szász Endre | Hölgy madárral díszített kalapban

olaj, farost,  50 x 50 cm, j.n.

Ár: 850 000 Ft

Molnár C. Pál | Fürdőzés után

olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP

Ár: 850 000 Ft

Csók István | Női tanulmány (Züzü)

olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok

Ár: 750 000 Ft

Czene Béla | Aranyvessző

olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972

Ár: 2 000 000 Ft

Czene Béla | Amalfi

olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980

Ár: 2 200 000 Ft