62 Eredmények

Victor Vasarely | Idom MC

Ár: 220 000 Ft

Szabó Vladimir | Vidéki idill

Ár: 45 000 Ft

Molnár C. Pál | Szemérmes

tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek

Ár: 220 000 Ft

Czene Béla | Amalfi

olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980

Ár: 2 200 000 Ft

Reich Károly | Orfeusz és Euridiké

egyedi rajz, papír,  35 x 25 cm, 1970-es évek

Ár: 120 000 Ft

Reich Károly | Két akt

Csók István | Báthory Erzsébet

rézkarc, papír, j.j.l: Csók, 23 x 30 cm 1910-es évek

Ár: 70 000 Ft

Orosz István | Dorottya

Reich Károly | Erdőtündér

Ár: 95 000 Ft

Czene Béla | Aranyvessző

olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972

Ár: 2 000 000 Ft

Hincz Gyula | Férfi portré

tus, papír, j.n  35 x 45 cm, 1970-es évek

Csók István | Női tanulmány (Züzü)

olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok

Ár: 750 000 Ft

Varga Imre | Pillangók (Schmetterlinge)

Ár: 65 000 Ft

Borsos Miklós | Önarckép Mona Lisával

Csuzy Károly | Makrancos modell

olaj, vászon, j.j.l: K.v.Csuzy  76 x 61 cm, 1900 körül

Jakobey Károly | Lakoma

akvarell, papír, j.n  31 x 23 cm, 1850

Paul Delvaux | Három grácia

Ár: 380 000 Ft

Aristide Maillol | Két lombok alatt ülő nő

rézmetszet, papír, 1/100, j.n 21 x 27 cm 1928

Molnár C. Pál | Fürdőzés után

olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP

Ár: 850 000 Ft

Szász Endre | Hölgy madárral díszített kalapban

olaj, farost,  50 x 50 cm, j.n.

Ár: 850 000 Ft

Kádár Béla | Konstruktivista város

gouache, papír, 1925 körül, 30 x 40 cm, j.j.l: Kádár Béla

Ár: 3 500 000 Ft

Szőnyi István | Család Zebegényben háttérben a Dunával

olaj, vászon, j.j.l: Szőnyi,  60 x 115 cm  1940-es évek

Ár: 2 400 000 Ft

Szabó Vladimir | Fürdőzők

olaj, farost, 60 x 70 cm, j.j.l. Szabó Vladimir 1979

Breznay József | Társaság

olaj, vászon, 70x90 cm, j.j.l: Breznay 1957