62 Eredmények

Somogyi József | Szerelmes pár (vigasztalás)

vegyes technika: ceruza, zsírkréta, papír, jelzés SJ 1968,  61 x 42 cm

Gross Arnold | Van Eyk Emlékkép

Ár: 170 000 Ft

Breznay József | Társaság

olaj, vászon, 70x90 cm, j.j.l: Breznay 1957

Csebi-Pogány István | Délutáni piknik

akvarell, papír, j.n  80 x 90 cm, 1960-as évek

Kass János | Szent Kristóf

aquarell, papír, j.j.l: Kass János  50 x 70 cm, 1980-as évek

Victor Vasarely | Tecoma

Ár: 220 000 Ft

Victor Vasarely | Idom MC

Ár: 220 000 Ft

Berkes Antal | Boulevard

Molnár C. Pál | Szemérmes

tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek

Ár: 220 000 Ft

Mattioni Eszter | Absztrakt formák (Virágok)

akril, papír, 17 x 26 cm, 1970-es évek

Varga Imre | Barátnők

olaj, farost, j.j.l: Varga I. 59 x 49 cm, 1990-es évek

Ár: 250 000 Ft

Aristide Maillol | Két lombok alatt ülő nő

rézmetszet, papír, 1/100, j.n 21 x 27 cm 1928

Bakonyi Bence | Floating 03

canson photo on RAG, 4/9, j.n  50 x 66 cm, 2013

Kass János | Hommage a Kurtag György

patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje

Ár: 280 000 Ft

Ferenczy Béni | Fekvő akt

tus, papír, 36 x 26 cm, j.n.

Gross Arnold | A művészet dícsérete

Ár: 300 000 Ft

Duschanek János | Titokzatos villa

olaj, vászon, j.b.l: Duschanek  80 x 50 cm, 1980 körül

Ár: 300 000 Ft

Gerzson Pál | Nyári fények

olaj, vászon, j.j.l: Gerzson, 40 x 35 cm, 1970-es évek

Ár: 310 000 Ft

Körösfői Kriesch Aladár | Kati

Ár: 340 000 Ft

Kiss Tibor | Rufus

olaj, farost, 50 x 34 cm, j.a hátoldalon

Ár: 350 000 Ft

Szabó Vladimir | Fürdőzők

olaj, farost, 60 x 70 cm, j.j.l. Szabó Vladimir 1979

Földi Péter | Kék madár unokája

vegyes technika, kézzel merített papír, j.n 42 x 32 cm, 2013

Ár: 350 000 Ft

Paul Delvaux | Három grácia

Ár: 380 000 Ft

Szenteleki Gábor | Segítség

olaj, vászon, j: hátul : Szenteleki, 60 x 60 cm, 2010

Ár: 400 000 Ft