Ez a honlap sütiket használ

CookieConsent.Dialog.Text Információk sütikről

2. MŰVÉSZETI AUKCIÓ | HUNGARIAN SALE

 

Végződik 2022. május 8., vasárnap, 18:00 óra kor  |  Az aukció lezárult

Lezárva | Időzített aukció
62 Eredmények
39․Tétel

Szabó Vladimir | Vidéki idill

akvarell, papír, j.j.l: Szabó Vladimir 194  17 x 12 cm  1940-as évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 45 000 Ft

29․Tétel

Varga Imre | Pillangók (Schmetterlinge)

rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek

Sokszínű alkotóként vonult be a köztudatba a nemzeti művésze címmel kitüntetett és Kossuth díjas szobrászművész Varga Imre. A szo...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 65 000 Ft

35․Tétel

Csók István | Báthory Erzsébet

rézkarc, papír, j.j.l: Csók, 23 x 30 cm 1910-es évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 70 000 Ft

30․Tétel

Hincz Gyula | Férfi portré

tus, papír, j.n  35 x 45 cm, 1970-es évek

A hatvanas évek nagy grafikusnemzedékének az egyik meghatározó alakja volt Hincz Gyula, akinek nem csak életrajza, hanem művészete is sokfelé ágazó. Hosszú...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

45․Tétel

Molnár C. Pál | Don Quijote

ceruza, papír, j.j.k: MCP.  21 x 15 cm, 1970-es évek körül

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

47․Tétel

Borsos Miklós | Távolba nézve

tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980

Ez az aukció le van zárva
Ár: 95 000 Ft

32․Tétel

Reich Károly | Erdőtündér

tus, papír, akvarell, j. j.l.: Reich K. 25 x 29 cm, 1970-es évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 95 000 Ft

28․Tétel

Borsos Miklós | Önarckép Mona Lisával

rézkarc, papír, j.j.l: ceruzával Borsos Miklós, a nyomolemezen j.b.l: Borsos M  56 x 36 cm, 1971

A 20. század egyik legkiemelkedőbb szobrásza és grafikus volt Borsos Miklós akinek művészetét áthatj...

Ez az aukció le van zárva

36․Tétel

Reich Károly | Két akt

tus, papír, j.j.l: Körmendi Istánnak baráti szívvel Reich Károly, 21 x 30 cm, 1970-es évek

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

51․Tétel

Barcsay Jenő | Kompozíció

szitanyomat,  papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay  45/50, 1980

A magyar konstruktív-geometrikus művészet jól ismert egyéniségei közé tartozott Barcsay Jenő, akinek festményei mellett grafikái és mozai...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 110 000 Ft

60․Tétel

Kő Pál | Lovas

bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek

A Kossuth-díjas Kő Pál szobraival az egész országban találkozhatunk így Szolnokon, Mohácson, Kalocsán és Budapesten (hogy csak néhány nevet említsünk) látha...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 110 000 Ft

8․Tétel

Mattioni Eszter | Strandélet Riminiben

filctoll, selyem, j.j.l: Mattioni E, 35 x 25 cm 1970-as évek körül

Mattioni Eszter, a Szolnoki Művésztelep egykori alkotója a magyar népviselet és népművészet motívumainak megfestése mellett a magy...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

42․Tétel

Gross Arnold | Természet rajz

színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 120 000 Ft

37․Tétel

Reich Károly | Orfeusz és Euridiké

egyedi rajz, papír,  35 x 25 cm, 1970-es évek

Nagy népszerűségre tett szert alkotói pályája során, Reich Károly, a magyar grafika elismert mestere, akinek hajlékony és könnyed, páratlan technikai t...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 120 000 Ft

34․Tétel

Orosz István | Dorottya

rézkarc, papír, j.j.l.: Orosz István,  33 x 47 cm, 4/30, 1970 körül

Sokoldalú alkotó Orosz István. Grafikai stílusára jellemző a múlt század metszeteit idéző úgynevezett míves, vagyis régies rajz. ...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

1․Tétel

Basch Árpád | Női portré

vegyes technika, karton, 44 x 44 cm, 1900 körül, j.j.k Basch Árpád

Az alkalmazott grafika úttörője volt Basch Árpád, aki művészeti tanulmányait Hollósy Simon müncheni magániskolájában végezte, maj...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 130 000 Ft

54․Tétel

Madarassy István | Arnolfini házaspár keze

vegyes technika: textil, réz, bronz, jelezve a kép hátoldalán középen: Madarassy István  60 x 70 cm, v 1999

A Kossuth-díjas ötvös-szobrászművész Madarassy István többgenerációs művészcsalád fiaként...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 130 000 Ft

59․Tétel

Vilt Tibor | Bohoc lanttal

bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe

Vilt Tibor egyike volt a modern magyar szobrászat megújítóinak, s példaképe a fiatal művésznemzedéknek. Művészpályája indulásakor zárt és f...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 140 000 Ft

40․Tétel

Gross Arnold | Romantikus táj

rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold,  21 x 37 cm, 1990-es évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 150 000 Ft

3․Tétel

Veress Zoltán | Ölelkező Puttók

olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93,5 x 37,5 cm, 1919

A festőként és restaurátorként is alkotó Veress Zoltán tanulmányait a müncheni Képzőművészeti Akadémián végezte 1890-95 között, ahol Liezen-...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

5․Tétel

Raksány Dezső | Anya gyermekével

olaj, vászon, j.j.k: Raksanyi D., 77 x 56 cm, 1890-es évek vége

Minden bizonnyal olaszországi: Firenzében és Rómában tett tanulmányútjai hatására festette az Anya gyermekével című vásznát Raksányi ...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

12․Tétel

Mácsai István | Csendélet Rembrandtal

olaj, vászon,  80 x 60 cm, 1980-as évek, j.j.l: Mácsai

Mácsai István pályája elején életképeket, portrékat, csendéletek és szimbolikus alkotásokat festett, később az ember épített környezete, lakó...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

26․Tétel

Jakobey Károly | Lakoma

akvarell, papír, j.n  31 x 23 cm, 1850

Jakobey Károly festőművész akadémikus stílusú, ókori mulatozást ábrázoló műve mozgalmas jelenetet ábrázol, egy olyan eseményt, amely az ókori Rómában szinte m...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

41․Tétel

Kass János | Aranyszarvas

litográfia, papír, j.j.l: Kass János  51 x 37 cm, 1980-as évek

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető