Ez a honlap sütiket használ

CookieConsent.Dialog.Text Információk sütikről

2. MŰVÉSZETI AUKCIÓ | HUNGARIAN SALE

 

Végződik 2022. május 8., vasárnap, 18:00 óra kor  |  Az aukció lezárult

Lezárva | Időzített aukció
62 Eredmények
58․Tétel

Kass János | Hommage a Kurtag György

patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje

Sokoldalú alkotóművész volt Kass János, akit festőként, grafikusként és szobrászként egyaránt jegyeznek. Már Főiskolai tanulmányai alatt is ...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 280 000 Ft

62․Tétel

Bakonyi Bence | Floating 03

canson photo on RAG, 4/9, j.n  50 x 66 cm, 2013

Impozáns, belső teret, egy fürdő képét látjuk. A mű középpontjában egy lány alakja tűnik fel, aki a fürdő csempemozaikja fölött lebeg. Fejét hátrahaj...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

24․Tétel

Aristide Maillol | Két lombok alatt ülő nő

rézmetszet, papír, 1/100, j.n 21 x 27 cm 1928

Aristide Maillol sokszínű alkotóként jegyzik a művészettörténet, azonban kevesen tudják, hogy a szobrászat mellett grafikusként is elismert volt. Számo...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

14․Tétel

Varga Imre | Barátnők

olaj, farost, j.j.l: Varga I. 59 x 49 cm, 1990-es évek

A több mint hét évtizeden át alkotó Varga Imre munkái között monumentális méretű köztéri szobrokat, emlékműveket, portréemlékműveket és kispla...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 250 000 Ft

4․Tétel

Mattioni Eszter | Absztrakt formák (Virágok)

akril, papír, 17 x 26 cm, 1970-es évek

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

38․Tétel

Molnár C. Pál | Szemérmes

tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek 

Ez az aukció le van zárva
Ár: 220 000 Ft

9․Tétel

Berkes Antal | Boulevard

olaj, vászon, j.j.l: Berkes A  20 x 25 cm, 1900-as évek eleje

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

33․Tétel

Victor Vasarely | Idom MC

szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely , 50x55cm, 16/33, 1970-es évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 220 000 Ft

31․Tétel

Victor Vasarely | Tecoma

szitanyomat, papír 89/150,  j.j.l: Vasarely, 38x25 cm, 1980-as évek körül

Ez az aukció le van zárva
Ár: 220 000 Ft

46․Tétel

Kass János | Szent Kristóf

aquarell, papír, j.j.l: Kass János  50 x 70 cm, 1980-as évek

Kass János sokoldalú alkotóként: szobrászként, grafikusként festőként is nagy népszerűségre tett szert. Már főiskolai tanulmányai idejé...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

13․Tétel

Csebi-Pogány István | Délutáni piknik

akvarell, papír, j.n  80 x 90 cm, 1960-as évek

Egy délutáni piknik elemeit látjuk. A fűre terített kendőn és kosárban érett gyümölcsök (körte alma, szilva) hevernek. Mellettük kék kancsó áll. A kép...

A tulajdonos a tételt visszavonta

16․Tétel

Breznay József | Társaság

olaj, vászon, 70x90 cm, j.j.l: Breznay 1957

Breznay József festészetére nagy hatással volt Szőnyi István, akinek 1938-39-ben tanársegédje volt. Még főiskolai évei alatt kétszer is megnyerte a Róma...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

43․Tétel

Gross Arnold | Van Eyk Emlékkép

színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 170 000 Ft

50․Tétel

Somogyi József | Szerelmes pár (vigasztalás)

vegyes technika: ceruza, zsírkréta, papír, jelzés SJ 1968,  61 x 42 cm

Somogyi József a második világháborút követ évtizedek képzőművészetének megkerülhetetlen alakja. Eredetileg jogászként végzett...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

41․Tétel

Kass János | Aranyszarvas

litográfia, papír, j.j.l: Kass János  51 x 37 cm, 1980-as évek

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

26․Tétel

Jakobey Károly | Lakoma

akvarell, papír, j.n  31 x 23 cm, 1850

Jakobey Károly festőművész akadémikus stílusú, ókori mulatozást ábrázoló műve mozgalmas jelenetet ábrázol, egy olyan eseményt, amely az ókori Rómában szinte m...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

12․Tétel

Mácsai István | Csendélet Rembrandtal

olaj, vászon,  80 x 60 cm, 1980-as évek, j.j.l: Mácsai

Mácsai István pályája elején életképeket, portrékat, csendéletek és szimbolikus alkotásokat festett, később az ember épített környezete, lakó...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

5․Tétel

Raksány Dezső | Anya gyermekével

olaj, vászon, j.j.k: Raksanyi D., 77 x 56 cm, 1890-es évek vége

Minden bizonnyal olaszországi: Firenzében és Rómában tett tanulmányútjai hatására festette az Anya gyermekével című vásznát Raksányi ...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

3․Tétel

Veress Zoltán | Ölelkező Puttók

olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93,5 x 37,5 cm, 1919

A festőként és restaurátorként is alkotó Veress Zoltán tanulmányait a müncheni Képzőművészeti Akadémián végezte 1890-95 között, ahol Liezen-...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető

40․Tétel

Gross Arnold | Romantikus táj

rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold,  21 x 37 cm, 1990-es évek

Ez az aukció le van zárva
Ár: 150 000 Ft

59․Tétel

Vilt Tibor | Bohoc lanttal

bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe

Vilt Tibor egyike volt a modern magyar szobrászat megújítóinak, s példaképe a fiatal művésznemzedéknek. Művészpályája indulásakor zárt és f...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 140 000 Ft

54․Tétel

Madarassy István | Arnolfini házaspár keze

vegyes technika: textil, réz, bronz, jelezve a kép hátoldalán középen: Madarassy István  60 x 70 cm, v 1999

A Kossuth-díjas ötvös-szobrászművész Madarassy István többgenerációs művészcsalád fiaként...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 130 000 Ft

1․Tétel

Basch Árpád | Női portré

vegyes technika, karton, 44 x 44 cm, 1900 körül, j.j.k Basch Árpád

Az alkalmazott grafika úttörője volt Basch Árpád, aki művészeti tanulmányait Hollósy Simon müncheni magániskolájában végezte, maj...

Ez az aukció le van zárva
Ár: 130 000 Ft

34․Tétel

Orosz István | Dorottya

rézkarc, papír, j.j.l.: Orosz István,  33 x 47 cm, 4/30, 1970 körül

Sokoldalú alkotó Orosz István. Grafikai stílusára jellemző a múlt század metszeteit idéző úgynevezett míves, vagyis régies rajz. ...

Ez az aukció le van zárva
nem lett értékesítve, magán eladásban elérhető