62 Eredmények

Szabó Vladimir | Vidéki idill

Ár: 45 000 Ft

Varga Imre | Pillangók (Schmetterlinge)

Ár: 65 000 Ft

Csók István | Báthory Erzsébet

rézkarc, papír, j.j.l: Csók, 23 x 30 cm 1910-es évek

Ár: 70 000 Ft

Hincz Gyula | Férfi portré

tus, papír, j.n  35 x 45 cm, 1970-es évek

Molnár C. Pál | Don Quijote

ceruza, papír, j.j.k: MCP.  21 x 15 cm, 1970-es évek körül

Borsos Miklós | Távolba nézve

tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980

Ár: 95 000 Ft

Reich Károly | Erdőtündér

Ár: 95 000 Ft

Borsos Miklós | Önarckép Mona Lisával

Reich Károly | Két akt

Barcsay Jenő | Kompozíció

szitanyomat,  papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay  45/50, 1980

Ár: 110 000 Ft

Kő Pál | Lovas

bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek

Ár: 110 000 Ft

8․Tétel

Mattioni Eszter | Strandélet Riminiben

Gross Arnold | Természet rajz

Ár: 120 000 Ft

Reich Károly | Orfeusz és Euridiké

egyedi rajz, papír,  35 x 25 cm, 1970-es évek

Ár: 120 000 Ft

Orosz István | Dorottya

Basch Árpád | Női portré

vegyes technika, karton, 44 x 44 cm, 1900 körül, j.j.k Basch Árpád

Ár: 130 000 Ft

Madarassy István | Arnolfini házaspár keze

Ár: 130 000 Ft

Vilt Tibor | Bohoc lanttal

bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe

Ár: 140 000 Ft

Gross Arnold | Romantikus táj

Ár: 150 000 Ft

Veress Zoltán | Ölelkező Puttók

olaj, vászon, j.j.l: Veress Zoltán, 93,5 x 37,5 cm, 1919

Raksány Dezső | Anya gyermekével

Mácsai István | Csendélet Rembrandtal

olaj, vászon,  80 x 60 cm, 1980-as évek, j.j.l: Mácsai

Jakobey Károly | Lakoma

akvarell, papír, j.n  31 x 23 cm, 1850

Kass János | Aranyszarvas

Somogyi József | Szerelmes pár (vigasztalás)

vegyes technika: ceruza, zsírkréta, papír, jelzés SJ 1968,  61 x 42 cm

Gross Arnold | Van Eyk Emlékkép

Ár: 170 000 Ft

Breznay József | Társaság

olaj, vászon, 70x90 cm, j.j.l: Breznay 1957

Csebi-Pogány István | Délutáni piknik

akvarell, papír, j.n  80 x 90 cm, 1960-as évek

Kass János | Szent Kristóf

aquarell, papír, j.j.l: Kass János  50 x 70 cm, 1980-as évek

Victor Vasarely | Tecoma

Ár: 220 000 Ft

Victor Vasarely | Idom MC

Ár: 220 000 Ft

Berkes Antal | Boulevard

Molnár C. Pál | Szemérmes

tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek

Ár: 220 000 Ft

Mattioni Eszter | Absztrakt formák (Virágok)

akril, papír, 17 x 26 cm, 1970-es évek

Varga Imre | Barátnők

olaj, farost, j.j.l: Varga I. 59 x 49 cm, 1990-es évek

Ár: 250 000 Ft

Aristide Maillol | Két lombok alatt ülő nő

rézmetszet, papír, 1/100, j.n 21 x 27 cm 1928

Bakonyi Bence | Floating 03

canson photo on RAG, 4/9, j.n  50 x 66 cm, 2013

Kass János | Hommage a Kurtag György

patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje

Ár: 280 000 Ft

Ferenczy Béni | Fekvő akt

tus, papír, 36 x 26 cm, j.n.

Gross Arnold | A művészet dícsérete

Ár: 300 000 Ft

Duschanek János | Titokzatos villa

olaj, vászon, j.b.l: Duschanek  80 x 50 cm, 1980 körül

Ár: 300 000 Ft

Gerzson Pál | Nyári fények

olaj, vászon, j.j.l: Gerzson, 40 x 35 cm, 1970-es évek

Ár: 310 000 Ft

Körösfői Kriesch Aladár | Kati

Ár: 340 000 Ft

Kiss Tibor | Rufus

olaj, farost, 50 x 34 cm, j.a hátoldalon

Ár: 350 000 Ft

Szabó Vladimir | Fürdőzők

olaj, farost, 60 x 70 cm, j.j.l. Szabó Vladimir 1979

Földi Péter | Kék madár unokája

vegyes technika, kézzel merített papír, j.n 42 x 32 cm, 2013

Ár: 350 000 Ft

Paul Delvaux | Három grácia

Ár: 380 000 Ft

Szenteleki Gábor | Segítség

olaj, vászon, j: hátul : Szenteleki, 60 x 60 cm, 2010

Ár: 400 000 Ft

Victor Vasarely | Euclides V. (Celona)

szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20  j.j.l. Vasarely

Ár: 440 000 Ft

Varga Imre | Várakozó

bronz, márvány, j.n., egyedi darab, 30 x 61 x 40 cm,  1986

Ár: 460 000 Ft

Csók István | Női tanulmány (Züzü)

olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok

Ár: 750 000 Ft

Szabó Vladimir | Úri lovaglás

Ár: 780 000 Ft

Incze Mózes | A menet

olaj, vászon, j.j.l: Incze, 110x 160 cm,  2010

Ár: 800 000 Ft

Molnár C. Pál | Fürdőzés után

olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP

Ár: 850 000 Ft

Szász Endre | Hölgy madárral díszített kalapban

olaj, farost,  50 x 50 cm, j.n.

Ár: 850 000 Ft

Marco Veronese | A tudatosság ereje

vegyes technika (digitális nyomat, aranyfüst, fa), 50 x 50 cm, j. hátulján Marco Veronese

Csuzy Károly | Makrancos modell

olaj, vászon, j.j.l: K.v.Csuzy  76 x 61 cm, 1900 körül

57․Tétel

Taubert László | Világító torony pár

bronz, j.elöl lent: Taubert 2018, egyedi darab,  23 x 72 x 13 cm, 2018

Ár: 1 500 000 Ft

Czene Béla | Aranyvessző

olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972

Ár: 2 000 000 Ft

Czene Béla | Amalfi

olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980

Ár: 2 200 000 Ft

Szőnyi István | Család Zebegényben háttérben a Dunával

olaj, vászon, j.j.l: Szőnyi,  60 x 115 cm  1940-es évek

Ár: 2 400 000 Ft

Kádár Béla | Konstruktivista város

gouache, papír, 1925 körül, 30 x 40 cm, j.j.l: Kádár Béla

Ár: 3 500 000 Ft