3 Eredmények

Varga Imre | Pillangók (Schmetterlinge)

rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek

Ár: 65 000 Ft

Varga Imre | Várakozó

bronz, márvány, j.n., egyedi darab, 30 x 61 x 40 cm,  1986

Ár: 460 000 Ft

Varga Imre | Barátnők

olaj, farost, j.j.l: Varga I. 59 x 49 cm, 1990-es évek

Ár: 250 000 Ft