3 Eredmények

Kass János | Hommage a Kurtag György

patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje

Ár: 280 000 Ft

Kass János | Szent Kristóf

aquarell, papír, j.j.l: Kass János  50 x 70 cm, 1980-as évek

Kass János | Aranyszarvas

litográfia, papír, j.j.l: Kass János  51 x 37 cm, 1980-as évek