2 Eredmények

Borsos Miklós | Önarckép Mona Lisával

rézkarc, papír, j.j.l: ceruzával Borsos Miklós, a nyomolemezen j.b.l: Borsos M  56 x 36 cm, 1971

Borsos Miklós | Távolba nézve

tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980

Ár: 95 000 Ft