4 Eredmények

Gross Arnold | Romantikus táj

rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold,  21 x 37 cm, 1990-es évek

Ár: 150 000 Ft

Gross Arnold | Természet rajz

színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek

Ár: 120 000 Ft

Gross Arnold | Van Eyk Emlékkép

színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek

Ár: 170 000 Ft

Gross Arnold | A művészet dícsérete

színezett rézkarc, papír, j.j.l. Gross Arnold,  45 x 55 cm, 1969

Ár: 300 000 Ft