bronz, márvány, 17 x 23 cm, j. talapzaton: Páczay Pál
Olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.j.l: Mácsai
szitanyomat, papír, 25 x 25 cm, j.j.l: Vasarely 3/100
akvarellel szinezett szitanyomat, papír, j.b.l ceruzával: Csók m 30 x 40 cm
szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross, 15 x 19 cm
olaj, tempera, vászon, 50 x 40 cm, j.j.l: Medveczky
tus, papír, j.j.l: BM 1973 , 31 x 23 cm
olaj, farost, 34x 50 cm, 2002, j.j.l. Kiss Tibor
színezett rézkarc, papír, 1959, 37 x 27 cm, j.j.l: Csergezán
olaj, vászon, 24 x 14 cm, j.j.l: Gerzson
dombornyomat, papír, 27 x 40 cm, j.j.l.: Kass 24/25
szitanyomat, papír, 45 x 45 cm, 122/130, j.j.l: Fajó 87
tus, papír, 20 x 28 cm, j.j.l: Reich K 1980
szitanyomat, papír, 1980, 50 x 70 cm, j.j.l: Tot
akvarell, papír, 2009, 23 x 30 cm, jelezve : Csató
olaj, farost, 30 x 40 cm, j.j.l: Knapp
szitanyomat, papír, 34 x 34 cm, 122/130 j,j.l: Fajó 87
rézkarc, papír, 20 x 29 cm, j.j.l: Remsey