3. AUKTION UNGARISCHER KUNST

Zuschläge am Sonntag, 4. Dezember 2022 ab 18:01  | Auktion beendet

65 Ergebnisse
Los: 49

Reich Károly | Idős szobrász

tus, papír, 20 x 28 cm, j.j.l: Reich K 1980

Preis: 140 000 Ft

Los: 50

Gross Arnold | Kis Galéria

szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross, 15 x 19 cm

Preis: 240 000 Ft

Los: 51

Gyulai Líviusz | Az öreg casanova

nicht verkauft

Los: 52

Fajo János | Kompozició

szitanyomat, papír, 45 x 45 cm, 122/130, j.j.l: Fajó 87

Preis: 150 000 Ft

Los: 53

Fajo János | Szirmok

szitanyomat, papír, 34 x 34  cm, 122/130  j,j.l: Fajó 87

Preis: 80 000 Ft

Los: 54

Viktor Vasarely | Négy geométria (Hetta)

szitanyomat, papír, 20/50, 73 x 53 cm, j.j.l: Vasarely XX/L

Preis: 400 000 Ft

Los: 55

Szabó Tamás | Ló

bronz, márvány, 1980

nicht verkauft

Los: 56

Varga Imre | Lány tükör elött

bronz, márvány, 1980, 56 x 45 x 42 cm

Preis: 600 000 Ft

Los: 57

Valent-Hódy Mihály | 1956

olaj, vászon, j.j.l.: Valent Hodi Mihály, 110 x 96 cm

nicht verkauft

Los: 58

Pátzay Pál | Fiu gyümölcstállal

bronz, márvány, 17 x 23 cm, j. talapzaton: Páczay Pál

Preis: 280 000 Ft

Los: 59

Taubert László | Idol

bronz, 38 cm, j.l: Taubert 1998 TL 7/8 2017

Preis: 320 000 Ft

Los: 60

Kisfaludy Strobl Zsigmond | Térdelő hölgy

bronz, 18 cm, j.: Kisfaludy Strobl Zs.

Preis: 400 000 Ft

Los: 61

Csató József | Kaktuszlány

akvarell, papír, 2009, 23 x 30 cm, jelezve : Csató

Preis: 120 000 Ft

Los: 62

Szkok Iván | Angyali üdvözlet

festett gipsz, 80 x75 cm, j.j.l: Szkok I 1986

nicht verkauft

Los: 63

Taubert László | Az első szerelem

bronz, 170 cm, j.j.l: TL 4/8

nicht verkauft

Los: 64

Olcsai Kiss Zoltán | Don Quijote

bronz, 15 cm, j.hátul OKZ

Preis: 300 000 Ft

Los: 65

Ernst Fuchs | Flóra ébredése

szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Ernst Fuchs 93/190

nicht verkauft