vegyes technika (digitális nyomat, aranyfüst, fa), 50 x 50 cm, j. hátulján Marco Veronese
canson photo on RAG, 4/9, j.n 50 x 66 cm, 2013
olaj, vászon, j.b.l: Duschanek 80 x 50 cm, 1980 körül
olaj, vászon, j.j.l: Gerzson, 40 x 35 cm, 1970-es évek
olaj, farost, j.j.l: Szabó Vladimir 80 x 100 cm, 1950-es évek
olaj, farost, 50 x 34 cm, j.a hátoldalon
tus, papír, j.j.l: tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek
akvarell, papír, j.j.l: Szabó Vladimir 194 17 x 12 cm 1940-as évek
olaj, vászon, j.hátul: Incze Mózes, 110x 160 cm, 2010
olaj, vászon, j.n 60 x 60 cm, 2010
vegyes technika, kézzel merített papír, j.n 42 x 32 cm, 2013
bronz, j.elöl lent: Taubert 2018, egyedi darab, 23 x 72 x 13 cm, 2018
bronz, márvány, j.n., egyedi darab, 30 x 61 x 40 cm, 1986
mixed technique, paper, 44 x 44 cm, around 1900, j.j.k Basch Árpád
vegyes technika: textil, réz, bronz, jelezve a kép hátoldalán középen: Madarassy István 60 x 70 cm, v 1999
egyedi rajz, papír, 35 x 25 cm, 1970-es évek
patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje
bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe
bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek
rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek
szitanyomat, papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay 45/50, 1980
tus, papír, akvarell, j. j.l.: Reich K. 25 x 29 cm, 1970-es évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek