szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20 j.j.l. Vasarely
bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe
canson photo on RAG, 4/9, j.n 50 x 66 cm, 2013
bronz, márvány, j.n., egyedi darab, 30 x 61 x 40 cm, 1986
bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek
patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje
bronz, j.elöl lent: Taubert 2018, egyedi darab, 23 x 72 x 13 cm, 2018
olaj, vászon, j.n 60 x 60 cm, 2010
vegyes technika (digitális nyomat, aranyfüst, fa), 50 x 50 cm, j. hátulján Marco Veronese
szitanyomat, papír 89/150, j.j.l: Vasarely, 38x25 cm, 1980-as évek körül
vegyes technika, kézzel merített papír, j.n 42 x 32 cm, 2013
szitanyomat, papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay 45/50, 1980
vegyes technika: textil, réz, bronz, jelezve a kép hátoldalán középen: Madarassy István 60 x 70 cm, v 1999
tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980
olaj, vászon, j.hátul: Incze Mózes, 110x 160 cm, 2010
vegyes technika: ceruza, zsírkréta, papír, jelzés SJ 1968, 61 x 42 cm
tus, papír, 36 x 26 cm, j.n.
aquarell, papír, j.j.l: Kass János 50 x 70 cm, 1980-as évek
ceruza, papír, j.j.k: MCP. 21 x 15 cm, 1970-es évek körül
színezett rézkarc, papír, j.j.l. Gross Arnold, 45 x 55 cm, 1969
színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek
litográfia, papír, j.j.l: Kass János 51 x 37 cm, 1980-as évek
rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 21 x 37 cm, 1990-es évek