3. AUKTION UNGARISCHER KUNST

Zuschläge am Sonntag, 4. Dezember 2022 ab 18:01  | Auktion beendet

65 Ergebnisse
Los: 2

Gábor Marianne | Tanti

oil on canvas, 110 x 80 cm, signed: Gábor

nicht verkauft

Los: 6

Raksány Dezső | Woman with child

oil on canvas, signed: Raksanyi D., 77 x 56 cm

nicht verkauft

Los: 10

Szabó Vladimir | Harvest celebrations

oil on board,  80 x100 cm, signed in the middle: Szabó Vladimir 1968-1980

nicht verkauft

Los: 11

Iván Szilárd | Mother with child

oil, tempera on canvas, 25 x 30 cm, signed: Iván sz.

nicht verkauft

Los: 12

Iván Szilárd | Woman portait

oil on board, 23 x 32 cm, signed: Ivan Sz. 1974

nicht verkauft

Los: 13

Borsos Miklós | Campiello del Vin

watercolour on paper , signed: BM velence 1959, 38 x 55 cm

nicht verkauft

Los: 17

Kiss Tibor | Part

olaj, farost, 25x36 cm, j.j.l.: Kiss 1996

nicht verkauft

Los: 23

Ifj.Markó Károly | Fiatal lány kutyával

olaj vászon, 64 x 54 cm, 1860 körül, j.b.l.: K Markó

Preis: 650 000 Ft

Los: 27

Barcsay Jenő | Tanulmányfej

szén, vöröskréta, papír, 11 x 15 cm, j.j.l: Barcsay

nicht verkauft

Los: 28

Vida Gábor | Mit gondolsz hány óra van?

olaj, farost, j.j.l: VG, 27 x 38 cm

Los: 29

Somogyi József | Anya gyermekével

zsirkréta, papír, j.b.k. Sz 1969, 57 x 40 cm

nicht verkauft

Los: 30

Rudnay Gyula | Történelmi jelenet

szén, papír, j.j.l.: Rudnay, 43 x 59 cm

nicht verkauft

Los: 31

Gerzson Pál | Köd

olaj , vászon, 1984 ,60 x70 cm, j.j.l. Gerzson

nicht verkauft

Los: 35

Szabó Vladimir | Esti randevú

cerzuza, papír, j.j.l.: SZV, 17x 25cm

nicht verkauft

Los: 37

Kass János | Két fej

rézkarc, papír, 29 x 24 cm, j.j.l Kass III/15

nicht verkauft

Los: 40

Kondor Lajos | Hafiz illusztráció

rézkarc, papír, 23 x 19cm, 50/33, j.j.l: Kondor

nicht verkauft

Los: 41

Remsey Jenő | Kávéházban

rézkarc, papír, 20 x 29 cm, j.j.l: Remsey

Preis: 39 000 Ft

Los: 45

Fajó János | Körmetszés

szitanyomat, papír, 70x 99 cm,  60/70 j.j.l: Fajó 70-79

zurückgezogen

Los: 48

Körösfői Kriesch Aladár | Kriston Erza

nicht verkauft

Los: 51

Gyulai Líviusz | Az öreg casanova

nicht verkauft

Los: 55

Szabó Tamás | Ló

bronz, márvány, 1980

nicht verkauft

Los: 57

Valent-Hódy Mihály | 1956

olaj, vászon, j.j.l.: Valent Hodi Mihály, 110 x 96 cm

nicht verkauft

Los: 62

Szkok Iván | Angyali üdvözlet

festett gipsz, 80 x75 cm, j.j.l: Szkok I 1986

nicht verkauft

Los: 63

Taubert László | Az első szerelem

bronz, 170 cm, j.j.l: TL 4/8

nicht verkauft