rézkarc, papír, 20 x 29 cm, j.j.l: Remsey
szitanyomat, papír, 34 x 34 cm, 122/130 j,j.l: Fajó 87
olaj, farost, 25x36 cm, j.j.l.: Kiss 1996
cerzuza, papír, j.j.l.: SZV, 17x 25cm
oil on canvas, signed: Raksanyi D., 77 x 56 cm
olaj, farost, 30 x 40 cm, j.j.l: Knapp
rézkarc, papír, 23 x 19cm, 50/33, j.j.l: Kondor
szén, vöröskréta, papír, 11 x 15 cm, j.j.l: Barcsay
zsirkréta, papír, j.b.k. Sz 1969, 57 x 40 cm
rézkarc, papír, 29 x 24 cm, j.j.l Kass III/15
szitanyomat, papír, 1980, 50 x 70 cm, j.j.l: Tot
szitanyomat, papír, 70x 99 cm, 60/70 j.j.l: Fajó 70-79
akvarell, papír, 2009, 23 x 30 cm, jelezve : Csató
tus, papír, 20 x 28 cm, j.j.l: Reich K 1980
szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Ernst Fuchs 93/190
szitanyomat, papír, 45 x 45 cm, 122/130, j.j.l: Fajó 87
oil, tempera on canvas, 25 x 30 cm, signed: Iván sz.
oil on board, 23 x 32 cm, signed: Ivan Sz. 1974
olaj, vászon, 24 x 14 cm, j.j.l: Gerzson
szén, papír, j.j.l.: Rudnay, 43 x 59 cm
dombornyomat, papír, 27 x 40 cm, j.j.l.: Kass 24/25
szitanyomat, papír, 40 x 29 cm, j.j.l: Gyulai Liviusz 1992, EA III/XXV
színezett rézkarc, papír, 1959, 37 x 27 cm, j.j.l: Csergezán
olaj, farost, 34x 50 cm, 2002, j.j.l. Kiss Tibor