rézkarc, papír, j.j.l: ceruzával Borsos Miklós, a nyomolemezen j.b.l: Borsos M 56 x 36 cm, 1971
rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek
olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972
tus, papír, j.n 35 x 45 cm, 1970-es évek
tus, papír, akvarell, j. j.l.: Reich K. 25 x 29 cm, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.n 33 x 47 cm, 4/30, 1970 körül
rézkarc, papír, j.n, 23 x 30 cm 1910-es évek
tus, papír, j.j.l: Körmendi Istánnak baráti szívvel Reich Károly, 21 x 30 cm, 1970-es évek
olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980
egyedi rajz, papír, 35 x 25 cm, 1970-es évek
tus, papír, j.j.l: tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek
szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely , 50x55cm, 16/33, 1970-es évek
akvarell, papír, j.j.l: Szabó Vladimir 194 17 x 12 cm 1940-as évek
rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 21 x 37 cm, 1990-es évek
litográfia, papír, j.j.l: Kass János 51 x 37 cm, 1980-as évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l. Gross Arnold, 45 x 55 cm, 1969
ceruza, papír, j.j.k: MCP. 21 x 15 cm, 1970-es évek körül
aquarell, papír, j.j.l: Kass János 50 x 70 cm, 1980-as évek
tus, papír, 36 x 26 cm, j.n.
vegyes technika: ceruza, zsírkréta, papír, jelzés SJ 1968, 61 x 42 cm
olaj, vászon, j.hátul: Incze Mózes, 110x 160 cm, 2010