szitanyomat, papír, j.j.l.: Vasarely , 50x55cm, 16/33, 1970-es évek
akvarell, papír, j.j.l: Szabó Vladimir 194 17 x 12 cm 1940-as évek
tus, papír, j.j.l: tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek
olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980
egyedi rajz, papír, 35 x 25 cm, 1970-es évek
tus, papír, j.j.l: Körmendi Istánnak baráti szívvel Reich Károly, 21 x 30 cm, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.n, 23 x 30 cm 1910-es évek
rézkarc, papír, j.n 33 x 47 cm, 4/30, 1970 körül
tus, papír, akvarell, j. j.l.: Reich K. 25 x 29 cm, 1970-es évek
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972
tus, papír, j.n 35 x 45 cm, 1970-es évek
olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok
rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek
rézkarc, papír, j.j.l: ceruzával Borsos Miklós, a nyomolemezen j.b.l: Borsos M 56 x 36 cm, 1971
olaj, vászon, j.j.l: K.v.Csuzy 76 x 61 cm, 1900 körül
akvarell, papír, j.n 31 x 23 cm, 1850
litográfia, papír, j.j.l: Delvaux, HC, 43 x 67 cm, 1970-es évek
rézmetszet, papír, 1/100, j.n 21 x 27 cm 1928
olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP
olaj, farost, 50 x 50 cm, j.n.
gouache, papír, 1925 körül, 30 x 40 cm, j.j.l: Kádár Béla
oil on canvas, j.j.l: Szőnyi, 60 x 115 cm 1940-es évek
olaj, farost, 60 x 70 cm, j.j.l. Szabó Vladimir 1979
olaj, vászon, 70x90 cm, j.j.l: Breznay 1957