szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20 j.j.l. Vasarely
bronz, márvány, j.n., egyedi darab, 30 x 61 x 40 cm, 1986
olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok
olaj, farost, j.j.l: Szabó Vladimir 80 x 100 cm, 1950-es évek
olaj, vászon, j.hátul: Incze Mózes, 110x 160 cm, 2010
olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP
olaj, farost, 50 x 50 cm, j.n.
vegyes technika (digitális nyomat, aranyfüst, fa), 50 x 50 cm, j. hátulján Marco Veronese
olaj, vászon, j.j.l: K.v.Csuzy 76 x 61 cm, 1900 körül
bronz, j.elöl lent: Taubert 2018, egyedi darab, 23 x 72 x 13 cm, 2018
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972
olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980
oil on canvas, j.j.l: Szőnyi, 60 x 115 cm 1940-es évek
gouache, papír, 1925 körül, 30 x 40 cm, j.j.l: Kádár Béla