gouache, papír, 1925 körül, 30 x 40 cm, j.j.l: Kádár Béla
oil on canvas, j.j.l: Szőnyi, 60 x 115 cm 1940-es évek
olaj, farost, 58 x 79 cm, j.b.l. Czene Béla 1980
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.f. Czene Béla 1972
bronz, j.elöl lent: Taubert 2018, egyedi darab, 23 x 72 x 13 cm, 2018
olaj, farost, 50 x 50 cm, j.n.
olaj, farost, 19x 29 cm, j.j.l: MCP
olaj, vászon, j.hátul: Incze Mózes, 110x 160 cm, 2010
olaj, vaszon, 26x 17 cm, j.b.l.Csok
bronz, márvány, j.n., egyedi darab, 30 x 61 x 40 cm, 1986
szitanyomat, papír, 32 x 25 cm, 15/20 j.j.l. Vasarely
olaj, vászon, j.n 60 x 60 cm, 2010
olaj, farost, 50 x 34 cm, j.a hátoldalon
vegyes technika, kézzel merített papír, j.n 42 x 32 cm, 2013
olaj, vászon, j.j.l: Gerzson, 40 x 35 cm, 1970-es évek
olaj, vászon, j.b.l: Duschanek 80 x 50 cm, 1980 körül
patinázott sárgaréz, j.n 42 cm, 6/79, 1980-as évek eleje
olaj, farost, j.j.l: Varga I. 59 x 49 cm, 1990-es évek
tus, papír, j.j.l: tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek
bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe
mixed technique, paper, 44 x 44 cm, around 1900, j.j.k Basch Árpád
egyedi rajz, papír, 35 x 25 cm, 1970-es évek
szitanyomat, papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay 45/50, 1980
bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek
tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980
rézkarc, papír, j.n, 23 x 30 cm 1910-es évek