mixed technique, paper, 44 x 44 cm, around 1900, j.j.k Basch Árpád
bronz, márvány, j.n., egyedi darab, 30 x 61 x 40 cm, 1986
bronz, j.elöl lent: Taubert 2018, egyedi darab, 23 x 72 x 13 cm, 2018
vegyes technika, kézzel merített papír, j.n 42 x 32 cm, 2013
olaj, vászon, j.n 60 x 60 cm, 2010
olaj, vászon, j.hátul: Incze Mózes, 110x 160 cm, 2010
akvarell, papír, j.j.l: Szabó Vladimir 194 17 x 12 cm 1940-as évek
tus, papír, j.j.l: tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek
olaj, farost, 50 x 34 cm, j.a hátoldalon
olaj, farost, j.j.l: Szabó Vladimir 80 x 100 cm, 1950-es évek
olaj, vászon, j.j.l: Gerzson, 40 x 35 cm, 1970-es évek
olaj, vászon, j.b.l: Duschanek 80 x 50 cm, 1980 körül
canson photo on RAG, 4/9, j.n 50 x 66 cm, 2013
vegyes technika (digitális nyomat, aranyfüst, fa), 50 x 50 cm, j. hátulján Marco Veronese
vegyes technika: ceruza, zsírkréta, papír, jelzés SJ 1968, 61 x 42 cm
tus, papír, 36 x 26 cm, j.n.
aquarell, papír, j.j.l: Kass János 50 x 70 cm, 1980-as évek
ceruza, papír, j.j.k: MCP. 21 x 15 cm, 1970-es évek körül
litográfia, papír, j.j.l: Kass János 51 x 37 cm, 1980-as évek
tus, papír, j.j.l: Körmendi Istánnak baráti szívvel Reich Károly, 21 x 30 cm, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.n 33 x 47 cm, 4/30, 1970 körül
tus, papír, j.n 35 x 45 cm, 1970-es évek
rézkarc, papír, j.j.l: ceruzával Borsos Miklós, a nyomolemezen j.b.l: Borsos M 56 x 36 cm, 1971
olaj, vászon, j.j.l: K.v.Csuzy 76 x 61 cm, 1900 körül