2022. december 4., vasárnap, 18:01 óra kor
Molnár C. Pál (1894-1981)
18
18
Molnár C. Pál | Akt törölközővel
Kikiáltási ár 180 000 Ft
2022.12.04, V, 18:20
300 000 Ft
olaj, farost, 20 x 30 cm, j.j.l. MCP