2021. december 5., vasárnap, 18:01 óra kor
Réti Istvan (1872-1945)
36
36
Réti István | Játék a szabadban
Kikiáltási ár 45 000 Ft
2021.12.05, V, 18:05
rézkarc, papír, j.j.l.: Réti István, 21 x 25 cm, 1930 körül