tus, papír, j.n, 24 x 16 cm, 1960-as évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l.Gross Arnold, 13 x 6,5 cm, 1980-as évek
rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 21 x 37 cm, 1990-es évek
bronz, faposztamens, j.n , 10 x 40 cm 1970-es évek közepe
vegyes technika, karton, 44 x 44 cm, 1900 körül, j.j.k Basch Árpád
vegyes technika: textil, réz, bronz, jelezve a kép hátoldalán középen: Madarassy István 60 x 70 cm, v 1999
egyedi rajz, papír, 35 x 25 cm, 1970-es évek
színezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross Arnold, 39 x 6 cm, 1980-as évek
szitanyomat, papír, 40 x 50 cm, j.j.l Barcsay 45/50, 1980
bronz, márvány, j.n., 12 cm 1990-es évek
tus, papír, akvarell, j. j.l.: Reich K. 25 x 29 cm, 1970-es évek
tus, papír 34 x 25 cm, j.j.l: BM 1980
rézkarc, papír, j.j.l: Csók, 23 x 30 cm 1910-es évek
rézkarc, papír, 100/64 44 x 20 cm, j.j.l. Varga Imre, 1990-es évek
akvarell, papír, j.j.l: Szabó Vladimir 194 17 x 12 cm 1940-as évek