olaj, farost, 39 x 29 cm, j.j.l. Mácsai
oil on canvas, signed: Veress Zoltán, 93 x 38 cm, 1919
akvarellel szinezett szitanyomat, papír, j.b.l ceruzával: Csók m 30 x 40 cm
színezett rézkarc, papír, 1959, 37 x 27 cm, j.j.l: Csergezán
olaj, tempera, papír, 42 x 29 cm, j,j.l.: Szőnyi I
bronz, 15 cm, j.hátul OKZ
tus, japánpapír, j.j.l: BM 1974, 60 x 88 cm
akril, olaj, farost, 40 x 50 cm, j.j.l: Mattioni E
Olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.j.l: Mácsai
bronz, márvány, 1980, 56 x 45 x 42 cm
szitanyomat, papír, 20/50, 73 x 53 cm, j.j.l: Vasarely XX/L
szitanyomat, papír, 25 x 25 cm, j.j.l: Vasarely 3/100
oil on canvas, 55 x 43 cm, signed: Fenyes
szitanyomat, papír, 45 x 45 cm, 122/130, j.j.l: Fajó 87
bronz, 38 cm, j.l: Taubert 1998 TL 7/8 2017
szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross, 15 x 19 cm
olaj, vászon, j.j.l: Réti 55,5 x 69 cm
olaj, farost, 20 x 30 cm, j.j.l. MCP
tus, papír, j.j.l: BM 1973 , 31 x 23 cm
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.j.f: Czene Béla 1981
olaj, farost, 34x 50 cm, 2002, j.j.l. Kiss Tibor
oil, tempera on canvas , signed: Szőnyi I, 66 x 46 cm
szén, vöröskréta, papír, 30 x 47 cm, j.n.
oil on board, 90 x 59cm, 1965, signed: Remsey Paris 965