bronz, 15 cm, j.hátul OKZ
bronz, márvány, 1980, 56 x 45 x 42 cm
szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Ernst Fuchs 93/190
bronz, 170 cm, j.j.l: TL 4/8
festett gipsz, 80 x75 cm, j.j.l: Szkok I 1986
akvarell, papír, 2009, 23 x 30 cm, jelezve : Csató
bronz, 18 cm, j.: Kisfaludy Strobl Zs.
bronz, 38 cm, j.l: Taubert 1998 TL 7/8 2017
bronz, márvány, 17 x 23 cm, j. talapzaton: Páczay Pál
szitanyomat, papír, 20/50, 73 x 53 cm, j.j.l: Vasarely XX/L
olaj, vászon, j.j.l.: Valent Hodi Mihály, 110 x 96 cm
bronz, márvány, 1980
szitanyomat, papír, 34 x 34 cm, 122/130 j,j.l: Fajó 87
akvarellel szinezett szitanyomat, papír, j.b.l ceruzával: Csók m 30 x 40 cm
szitanyomat, papír, 45 x 45 cm, 122/130, j.j.l: Fajó 87
szitanyomat, papír, 40 x 29 cm, j.j.l: Gyulai Liviusz 1992, EA III/XXV
szinezett rézkarc, papír, j.j.l: Gross, 15 x 19 cm
tus, papír, 20 x 28 cm, j.j.l: Reich K 1980
szitanyomat, papír, 25 x 25 cm, j.j.l: Vasarely 3/100
tus, japánpapír, j.j.l: BM 1974, 60 x 88 cm
tus, papír, j.j.l: BM 1973 , 31 x 23 cm
szitanyomat, papír, 70x 99 cm, 60/70 j.j.l: Fajó 70-79
oil on canvas, signed: Veress Zoltán, 93 x 38 cm, 1919