szén, vöröskréta, papír, 11 x 15 cm, j.j.l: Barcsay
olaj, farost, j.j.l: VG, 27 x 38 cm
zsirkréta, papír, j.b.k. Sz 1969, 57 x 40 cm
olaj, tempera, vászon, 50 x 40 cm, j.j.l: Medveczky
szén, papír, j.j.l.: Rudnay, 43 x 59 cm
olaj , vászon, 1984 ,60 x70 cm, j.j.l. Gerzson
akril, olaj, farost, 40 x 50 cm, j.j.l: Mattioni E
olaj, farost, 70 x105 cm, j.j.l: Bér R
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.j.f: Czene Béla 1981
cerzuza, papír, j.j.l.: SZV, 17x 25cm
dombornyomat, papír, 27 x 40 cm, j.j.l.: Kass 24/25
rézkarc, papír, 29 x 24 cm, j.j.l Kass III/15
színezett rézkarc, papír, 1959, 37 x 27 cm, j.j.l: Csergezán
rézkarc, papír, 23 x 19cm, 50/33, j.j.l: Kondor
rézkarc, papír, 20 x 29 cm, j.j.l: Remsey
szén, vöröskréta, papír, 30 x 47 cm, j.n.
oil on canvas, signed: Veress Zoltán, 93 x 38 cm, 1919
szitanyomat, papír, 1980, 50 x 70 cm, j.j.l: Tot
szitanyomat, papír, 70x 99 cm, 60/70 j.j.l: Fajó 70-79
tus, japánpapír, j.j.l: BM 1974, 60 x 88 cm
tus, papír, j.j.l: BM 1973 , 31 x 23 cm
szitanyomat, papír, 25 x 25 cm, j.j.l: Vasarely 3/100
tus, papír, 20 x 28 cm, j.j.l: Reich K 1980