szitanyomat, papír, 1980, 50 x 70 cm, j.j.l: Tot
szén, vöröskréta, papír, 30 x 47 cm, j.n.
rézkarc, papír, 20 x 29 cm, j.j.l: Remsey
rézkarc, papír, 23 x 19cm, 50/33, j.j.l: Kondor
színezett rézkarc, papír, 1959, 37 x 27 cm, j.j.l: Csergezán
rézkarc, papír, 29 x 24 cm, j.j.l Kass III/15
dombornyomat, papír, 27 x 40 cm, j.j.l.: Kass 24/25
cerzuza, papír, j.j.l.: SZV, 17x 25cm
olaj, farost, 60 x 80 cm, j.j.f: Czene Béla 1981
olaj, farost, 70 x105 cm, j.j.l: Bér R
akril, olaj, farost, 40 x 50 cm, j.j.l: Mattioni E
olaj , vászon, 1984 ,60 x70 cm, j.j.l. Gerzson
szén, papír, j.j.l.: Rudnay, 43 x 59 cm
olaj, tempera, vászon, 50 x 40 cm, j.j.l: Medveczky
zsirkréta, papír, j.b.k. Sz 1969, 57 x 40 cm
olaj, farost, j.j.l: VG, 27 x 38 cm
szén, vöröskréta, papír, 11 x 15 cm, j.j.l: Barcsay
olaj, farost, 39 x 29 cm, j.j.l. Mácsai
olaj, farost, 34x 50 cm, 2002, j.j.l. Kiss Tibor
olaj, tempera, papír, 42 x 29 cm, j,j.l.: Szőnyi I
Olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.j.l: Mácsai
olaj, tempera, vászon, 67 x 98 cm, j.j.l: Szőnyi I
olaj vászon, 64 x 54 cm, 1860 körül, j.b.l.: K Markó
olaj, vászon, 1930 körül. 70 cm, j.j.l: Kernstock